معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خیرین سلامت یکی از ارکان مهم سلامت اجتماعی هستند

11 شهريور 1397
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خیرین سلامت یکی از ارکان مهم سلامت اجتماعی هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ایرج بیژنی در آیین افتتاح خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای از توابع بخش شبانکاره شهرستان دشتستان افزود: اگر بتوانیم از پتانسیل خیرین به‌درستی استفاده کنیم، می‌توانیم بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف بهداشتی و درمانی را تسریع بخشیم و درواقع خیرین بازوان توانمند عرصه سلامت استان هستند.
وی عنوان داشت: سلامت اجتماعی یکی از اهداف وزارت بهداشت و درمان می‌باشد که شاخص مهمان خیرین سلامت هستند و در شهرستان دشتستان این شاخص رو به رشد می‌باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شهرستان دشتستان خیرین سلامت گام‌های مؤثری در توسعه و تجهیز زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی برداشته‌اند و خیرین سرعت بخش پروژه‌های عرصه سلامت استان هستند.
وی همچنین بیان داشت: هم‌اکنون در شهرستان دشتستان، خانه بهداشت خون و همراه سرای بیمارستان شهید گنجی به همت خیرین سلامت در حال احداث می‌باشند و پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد داشته‌اند و پایگاه بهداشتی امام رضا شهر برازجان نیز در سال ۹۵ توسط خیر سلامت احداث و به شبکه بهداشت و درمان دشتستان اهداء شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای با زیربنای ۱۷۰ مترمربع و اعتبار ۳ میلیارد ریال در طی ۸ ماه احداث و به جمعیتی در حدود ۱۵۰۰ نفر و ۳۸۸ خانوار خدمات بهداشتی ارائه می‌کند.
اسماعیل کریمی خیر سلامت روستای خلیفه‌ای نیز گفت: من مفتخرم که سهمی در پیشبرد اهداف نظام سلامت داشته‌ام و بی‌تردید اگر خیرین وارد عمل شوند و با عرصه سلامت همراهی نمایند به اهداف زودتر می‌رسیم.
خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای از توابع بخش شبانکاره شهرستان دشتستان با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین شهرستان دشتستان و جمعی از اهالی روستای خلیفه‌ای افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
گفتنی است در آیین افتتاح خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، قائم‌مقام رییس دانشگاه در امور مشارکت‌های اجتماعی، فرماندار و هیأت همراه، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین بخش شبانکاره اهالی روستای خلیفه‌ای حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     افتتاح     معون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     روستای.خلیفه‌ای     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >