مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگان خبر داد:
آمبولانس‌های اورژانس‌ ۱۱۵ این شهرستان به آی سی یو مجهز شده است

26 شهريور 1397
مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگان از تجهیز آمبولانس‌های اورژانس‌۱۱۵ این شهرستان به آی سی یو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کنگان؛ مسئول فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: ۵۰ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در استان بوشهر وجود دارد که این مراکز امدادی شامل ۱۶ پایگاه شهری، ۳۳ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی است.
هادی صادق در خطبه‌های پیش از نماز جمعه این شهرستان افزود: پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای استان بوشهر با رعایت فاصله و مسافت، خدمات خود را به نحو احسن ارائه می‌دهند به‌گونه‌ای که این پایگاه‌ها در فاصله ۲۷ کیلومتری هم استقرار دارند.
وی با تأکید بر توجه به تسریع در ارایه خدمات به مصدومان و حادثه دیدگان بیان داشت: فاصله بین پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای استان بوشهر مطلوب بوده و نسبت به متوسط کشوری کمتر است.
مسئول فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: میانگین کشوری در رسیدن اورژانس به سر صحنه حوادث ۱۵ دقیقه بوده که این آمار در استان بوشهر ۹ دقیقه به ثبت رسیده است.
صادق بیان داشت: همه شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر از پایگاه امداد و اورژانس‌های شهری و جاده‌ای خدمات لازم به جامعه هدف ارائه می‌دهند و در شهرستان کنگان نیز دو پایگاه شهری و یک پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای وجود دارد.
مسئول فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 بهداشت و درمان شهرستان کنگان افزود: اکنون آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر به آی، سی یو و دیگر امکانات درمانی پیشرفته و مدرن مجهز است.
هادی صادق همچنین در خصوص تاریخچه اورژانس، اقدامات و عملیات اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده‌ای کنگان و آمار اعزام‌های سال ۹۳ تاکنون توضیحاتی ارائه کرد.

انتهای پیام/ م.س - ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فوریت‌های.پزشکی     هادی.صادق     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   26 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >