مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه:
مراجعه بیش از ۱۶ هزار نفر در نیمه اول سال ۹۷ به آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه

16 مهر 1397
مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه گفت: بیش از ۱۶ هزار نفر در نیمه اول سال ۹۷ به آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه جهت انجام آزمایش مراجعه کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رحیم محمدی افزود: با شرکت در برنامه کنترل کیفی خارجی و داخلی و استفاده از تجهیزات مناسب و به روز در آزمایشگاه مرکزی شهرستان، در نیمه نخست سال ۹۷ بیش از ۱۶ هزار نفر مراجعه‌کننده داشته‌ایم.
مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه ضمن اشاره به افزایش ۱۰ درصدی تعداد آزمایش‌های در نیمه نخست سال ۹۷ نسبت به مشابه سال ۹۶ عنوان داشت: در نیمه نخست سال ۹۷ تعداد ۱۶ هزار و ۸۱۵ نفر مراجعه‌کننده داشته‌ایم که این افراد تعداد 96 هزار 589 نمونه آزمایش انجام داده‌اند.
وی گفت: با شرکت در برنامه کنترل کیفی خارجی و کنترل کیفی داخلی و ابزار پایه جهت بالا بردن کیفیت و دقت هر چه بیشتر اقدام نموده است.
محمدی تصریح کرد: آزمایشگاه مرکزی گناوه با خرید یک دستگاه اتو کلاو جهت‌بخش سل و یک دستگاه سانترفیوژ ۳۲ شاخه، جهت‌بخش بیوشیمی در تکمیل و نوسازی و تجهیز هر چه بیشتر و بهتر آزمایشگاه اقدام نموده است.
مسئول آزمایشگاه مرکزی گناوه افزود: این آزمایشگاه با ارائه خدمات باکیفیت مختلف با تعرفه دولتی در خدمت مردم شریف شهرستان می‌باشد.
انتهای پیام / م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آزمایشگاه     رحیم.محمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   16 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >