بهره‌مندی بیش از 49 هزار بیمار دیری از خدمات برنامه پزشک خانواده

26 آبان 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 49 هزار بیمار از خدمات برنامه پزشک خانواده در شهرستان دیر بهره‌مند شدند.

احمد آخوندی در نشست کمیته اجرایی برنامه پزشک خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت: ارایه خدمات با بهترین کیفیت در حوزه سلامت مورد تأکید دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد و سعی داریم در شهرستان دیر باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارایه کنیم.
وی با بیان اینکه رضایتمندی بیماران مهم‌ترین دستاورد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در اجرای برنامه پزشک خانواده است، افزود: در برنامه پزشک خانواده با حضور تیم سلامت در روستاها و خانه‌های بهداشت دسترسی به پزشک و ماما آسان‌تر و هزینه ناشی از رفت‌وآمد به مراکز خدمات جامع سلامت برای روستائیان کاهش‌یافته است.
وی ادامه داد: در روستا‌های فاقد خانه بهداشت و دوردست نیز با تشکیل تیم سیار و اعزام کادر بهداشت و درمان به آن مناطق خدمات بهداشتی و درمانی به اهالی آن مناطق ارایه می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تأکید بر استمرار و افزایش بسته‌های خدمتی در سال جاری گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 49 هزار بیمار از خدمات برنامه پزشک خانواده در شهرستان دیر بهره‌مند شدند.
آخوندی با بیان اینکه از مجموعه افراد ویزیت شده توسط پزشک 65 درصد تحت پوشش برنامه پزشک خانواده و دارای دفترچه بیمه روستایی بوده‌اند، یادآور شد: کسانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای می‌باشند، می‌توانند با مراجعه به ادارات بیمه سلامت نسبت به اخذ دفترچه بیمه روستایی و ثبت‌نام در برنامه پزشک خانواده اقدام نمایند.
انتهای پیام/ کد خبر- کد
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     برنامه.پزشک.خانواده     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >