نظارت و پایش ارائه خدمات باید مستمر باشد

27 آذر 1397
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نظارت و پایش ارائه خدمات بهداشتی در سطوح محیطی از طرف کارشناسان ستادی باید مستمر باشد.

دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان در حاشیه بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: هدف اصلی این بازدید بررسی و تحلیل شاخص‌ها، تبادل اطلاعات، رفع نقاط ضعف و انتقال تجارب است.
وی تصریح کرد: از دیگر اهداف تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه در بازدید از شبکه بهداشت کنگان ارزیابی نحوه ارائه خدمات بهداشتی و چگونگی روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز بابیان اینکه می‌توان با پایش و ارزیابی از نقاط قوت و ضعف موجود در شهرستان آگاهی یافت افزود: حضور تیم کارشناسی ستاد معاونت بهداشتی دانشگاه فرصتی مناسب برای راهنمایی و آموزش کارکنان و رفع اشکالات موجود است.
مهندس خلیل جوکار افزود: امید است نتیجه بررسی شاخص‌ها برای رفع مشکلات و برطرف شدن نواقص موجود در ارائه خدمت در حوزه سلامت مؤثر و مفید واقع شود.
در این نشست عملکرد واحدهای ستادی شبکه بهداشت شهرستان کنگان به‌صورت تخصصی و به تفکیک واحدهای ستادی مورد ارزیابی قرار گرفت، همچنین نقاط قوت و ضعف هر برنامه تحلیل‌شده و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ها ارائه شد.
نشست هم‌اندیشی مشترک مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با حضور دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی دانشگاه، دکتر معصومه اسماعیلی معاون اجرایی معاونت بهداشتی، مدیران و کارشناسان ستادی معاونت بهداشتی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در سالن اجتماعات این شبکه برگزار شد.

انتهای پیام /م.س- ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     پایش     معاونت.بهداشتی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >