سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
تکریم بازنشستگان از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان است

10 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: تکریم بازنشستگان از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان است.

مهندس خلیل جوکار در نشست صمیمی با بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود:: همدلی و همکاری صادقانه شما همواره موجب دلگرمی مجموعه بهداشت و درمان در پیشبرد اهداف عالی این مرکز بوده است.
وی با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: از شما می‌خواهیم به‌طور مداوم در جهت رسیدگی به مشکلات و موانع موجود با یکدیگر در ارتباط باشیم.
رئیس هیئت‌مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه ضمن تبیین مشکلات و درخواست‌های آنان اظهار داشت: تمامی کارکنان روزی به افتخار بازنشستگی نائل و به خانواده صمیمی کانون اضافه خواهند شد که امیدواریم با هم‌افزایی بیشتر موجب ارتقای کانون شده تا همه از نتایج مثبت آن بهره‌مند شوند.
محمدمهدی خوشابی با اشاره به برخی مشکلات و دغدغه‌های همکاران بازنشسته بر برنامه‌ریزی مؤثر جهت ایجاد بستری مناسب باهدف برقراری برنامه‌های رفاهی و سفرهای زیارتی و سیاحتی برای همکاران بازنشسته خبر داد.
وی تأکید کرد: بهبود وضعیت معیشتی همکاران بازنشسته و وظیفه بگیر، اشتغال فرزندان همکار و بهره‌مندی از تجربیات همکاران بازنشسته در رده‌های مختلف همواره یکی از دغدغه‌ها و اهداف سازمان بوده است و از همین روی ما نیز در استان بوشهر تلاش خواهیم کرد همسو با سایر فعالیت‌ها نسبت به تأمین انتظارات این گروه از همکاران در چارچوب امکانات و بضاعت خود اقدام نماییم.
خوشابی با اشاره به جایگاه و نقشی که کارکنان بازنشسته در روند رشد و تعالی این شبکه به عهده داشته‌اند بر لزوم توانمندسازی و بهره‌گیری از قابلیت‌ها و تجارب ارزشمند همکاران تأکید کرد.
در این نشست کلیه اعضاء به بحث و تبادل‌نظر و بیان مشکلات خود پرداختند و از عباس کنگانی به عنوان نماینده هیئت کانون بازنشستگان شهرستان کنگان تقدیر شد و فرحناز نوشادی به عنوان نماینده هیئت کانون بازنشستگان شهرستان انتخاب شد.

انتهای پیام /م.س- ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     تکریم     بازنشستگان     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >