سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خبر داد:
افتتاح سه خانه بهداشت با اعتبار ۱۰میلیارد ریال در دهه فجر

14 بهمن 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در دهه مبارک فجر و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سه خانه بهداشت در تنگستان با اعتبار ۱۰میلیارد ریال با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و استانداری بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

مهندس عادل مقدس در آیین بهره‌برداری از خانه بهداشت بازویی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان در راستای ایجاد فضای مناسب در جهت خدمات‌دهی به مردم بوده و با بهره‌برداری از خانه بهداشت بازویی تنگستان با اعتبار ۴میلیارد ریال جمعیتی بالغ بر ۱۴۰۰ نفر از خدمات مطلوب‌تری برخوردار خواهند شد.
 وی با اشاره به خدمات جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب در ارتقا شاخص‌های سلامت تصریح کرد: خانه‌های بهداشت به عنوان اولین سنگر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در طول انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه داده و بخش عظیمی از سلامت در جامعه مرهون تلاش‌های کارکنان این بخش است.
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: دولت در طرح تحول سلامت تلاش کرده تا عدالت در سلامت را در جامعه گسترش دهد که بهداشت و درمان تنگستان نیز در همین راستا تلاش‌های بسیار و قابل‌تقدیری انجام داده است.
عبدالحسین رفیعی‌پور افزود: آنچه نیاز مردم در بخش بهداشت و درمان است باید بدون فوت وقت و در کمترین زمان ممکن انجام شود زیرا سلامتی از جایگاه مهمی در معادلات و تصمیمات کلان جامعه برخوردار است.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     دهه.فجر     فرماندار     عبدالحسین.رفیعی‌پور     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >