رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان در روزهای تعطیل فروردین‌ماه به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند

18 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان در روزهای تعطیل فروردین‌ماه به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

مهندس عادل مقدس اظهار داشت: هم‌زمان با شروع تعطیلات نوروزی و تعطیلی برخی ادارات، نهادها و سازمان‌ها در این ایام، در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با برنامه‌ریزی صورت گرفته، تلاش شده است تا خدمات بهداشتی و درمانی موردنیاز مردم مانند سایر روزهای سال به آن‌ها ارائه شود.
وی ادامه داد: بر این اساس در ایام نوروز علاوه بر بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، مراکز خدمات جامع سلامت اهرم، دلوار، آباد، بوالخیر و پهلوان کشی در تمامی ۱۵ روز اول سال ۹۸، مرکز خدمات جامع سلامت بنه گز از ۱ تا ۷ فروردین و مرکز خدمات جامع سلامت شورکی از ۸ تا ۱۵ فروردین فعالیت خواهند کرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم به عنوان مرکز معین، در روزهایی که مراکز خدمات جامع سلامت بنه گز و شور کی تعطیل هستند وظیفه ارائه خدمات به مردم آن منطقه را بر عهده خواهد داشت.
مهندس مقدس تصریح کرد: با توجه به حضور گردشگران در دلوار و خائیز علاوه بر پایگاه‌های ثابت اورژانس دو کمپ اورژانس در این محل‌ها در قالب کمپ نوروزی فعالیت خواهند کرد، ضمن اینکه یک آمبولانس سیار نیز در منطقه حضور خواهد داشت.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان با مهم ارزیابی کردن آزمایش هیپوتیروئیدی برای کودکان ۳ تا ۵ روز بیان داشت: در تمامی مدت تعطیلات، خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت اهرم در بخش مرکزی و مرکز خدمات جامع سلامت دلوار در بخش دلوار این آزمایش را انجام دهند.
مهندس عادل مقدس خاطرنشان کرد: ارائه خدمات دارویی به مردم شریف شهرستان و مهمانان نوروزی در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، مراکز خدمات جامع سلامت اهرم، دلوار، آباد، بوالخیر، پهلوان کشی، بنه گز (1-7 فروردین) و شورکی (۸-۱۵ فروردین) ارائه خواهد شد.
انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تعطیلات.نوروزی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >