وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت:
شهدا به ما درس عشق، عاشقی، عزت و ایثار دادند

21 اسفند 1397
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شهدا درس‌های زیادی به ما دادند، اما یکی از ارزشمندترین این دروس، درس عشق و عاشقی بود که آن‌هم از معلم اصلی عاشقی؛ حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن بزرگوار آموخته بودند.

دکتر سعید نمکی در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر گفت: با درسی که از شهدای گران‌قدر و خانواده‌های ایثار گران آموخته‌ایم در زیر خیمه ولایت نمی‌گذاریم کوچک‌ترین تعرضی به این سرزمین صورت گیرد.
دکتر نمکی با اشاره به رشادت‌های ایثارگران در تمامی صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی افزود: با هیچ جایی سر جنگ نداریم اما در دفاع از سرزمین خود مانند شهدای ۸ سال دفاع مقدس تا آخرین قطره خون خود ایستادگی خواهیم کرد.
دعای مادران شهدا بیمه‌کننده انقلاب و نظام اسلامی است
وی خاطرنشان کرد: آنچه این انقلاب و سرزمین اسلامی را بیمه کرده است آه سحرگاهی مادران شهدا و دعای جانبازان است.
دکتر نمکی افزود: یکی دیگر از درس‌های بزرگی که از شهدا گرفته‌ایم درس خدمت به مردم است.
با الگوبرداری از شهدا در خدمت به مردم از هیچ پدیده‌ای هراس نداریم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنان خود در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: با الگوبرداری از شهدا در انجام وظیفه و حفظ سنگر خط مقدم نبرد در نظام سلامت از هیچ تلاشی برای ارائه خدمت به مردم دریغ نخواهیم کرد و از هیچ پدیده‌ای هراس نداریم.
شهادت کادر اورژانس هوایی نمونه‌ای از ادامه دادن راه شهیدان در عرصه خدمت به مردم است
دکتر نمکی خاطرنشان کرد: شهادت کادر اورژانس هوایی در عملیات نجات جان مادر باردار نمونه‌ای بارز از ادامه دادن راه شهیدان در عرصه خدمت‌رسانی به مردم است.
وی افزود: حتی تقدیم ۵ شهید اورژانس هوایی نیز موجب توقف خدمت نشد و بلافاصله تیم دوم اورژانس هوایی با الگوی برداری از راه شهدا به نجات جان مادر و نوزادش به پرواز درآمد.
وزیر بهداشت با آرزوی طول عمر و سلامت برای خانواده‌های شهدا و سلامتی برای یادگاران دفاع مقدس گفت: پیام دیگر شهدای ما به بیرون از مرزهای میهن اسلامی است و این پیام دربرگیرنده نکته مهمی است که به این سرزمین نمی‌توان نگاه چپ کرد و کوچک‌ترین تعرض با پاسخی قاطع همراه خواهد بود.
پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تالار بزرگ لیان استان بوشهر در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ م.پ- ۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کنگره     شهدای.وزارت.بهداشت     وزیر.بهداشت     دکتر.سعید.نمکی    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >