رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
معرفی 48 مرکز تهیه و توزیع غذایی متخلف به مراجع قضایی در نیمه اول فروردین

19 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در پی بازید و تذکر بازرسان بهداشت محیط، 48 مرکز عرضه مواد غذایی متخلف در نیمه اول فروردین امسال به مراجع قضایی معرفی شدند و سه مرکز متخلف تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری اظهار داشت: شهرستان گناوه در نیمه اول فروردین پذیرای جمعیت زیادی از هموطنان بود که برای استفاده از ساحل زیبای خلیج فارس به این شهرستان سفر کرده بودند، تأمین سلامت و امنیت غذایی مسافران یکی از اولویت‌های ما در این ایام  است.
وی اضافه کرد: در این راستا بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه 731 بازدید مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در نیمه اول فروردین انجام دادند که تعداد 535  مورد از این بازدیدها از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، 155 مورد بازدید از اماکن عمومی، 5 مورد بازدید از اماکن بین‌راهی، 8 مورد بازدید از اماکن عرضه قلیان و 28 مورد بازدید از سامانه آب‌رسانی بوده است.
کشف و معدوم کردن بیش از 240 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته در نیمه اول فروردین
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: کارشناسان بهداشت محیط 3/242 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته از اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی کشف و معدوم کردند و تعداد 609 مورد کلرسنجی از سامانه آب‌رسانی در شهرستان انجام شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: کارشناسان بهداشت محیط در هر بازدید آموزش‌های بهداشتی لازم را به متصدیان یادآور می‌شوند اما برخی مراکز عرضه مواد غذایی با وجود تذکرات بازرسان بهداشت محیط در رعایت موارد بهداشتی سهل‌انگاری و کوتاهی کردند که با آنان برخورد شد.
انتهای پیام/ ک.آ- 3080
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >