رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایت مردم را به دنبال داشته است/ جایگاه مهم سلامت در جامعه تبیین شود

24 فروردين 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: طرح تحول نظام سلامت در استان بوشهر به خوبی اجراشده و رضایت مردم را به دنبال داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان مهندس خلیل جوکار افزود: هفته اول اردیبهشت به نام هفته سلامت نام‌گذاری شده است و این هفته فرصت مغتنمی است تا جایگاه مهم سلامت در جامعه تبیین شود.
وی با اشاره به تشکیل جلسه هماهنگی ستاد هفته سلامت در شبکه بهداشت شهرستان کنگان تصریح کرد: تشکیل این‌گونه جلسات به منظور اجرای هر چه بهتر برنامه‌های بهداشتی در این هفته ضروری است که امیدواریم در راه تحقق اهداف حوزه سلامت گام‌های مؤثری برداریم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان بیان کرد: باید اقدامات ارزشمندی که دانشگاه  به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه انجام داده، در هفته سلامت برای مردم بازگو شود.
فاطمه آهو خوش، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز بیان کرد: هفته سلامت بهانه‌ای است که در آن خدمات حوزه بهداشت و درمان به خوبی برای جامعه بازگو شود و اهمیت این مقوله در میان جامعه ارتقای یابد، بنابراین همه ما باید در کنار هم در راستای تحقق اهداف هفته سلامت گام برداریم.
کارشناسان ستادی و سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت نیز گزارشی از حوزه خود در راستای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته سلامت بیان و ضمن تشریح دیدگاه‌های خود در این رابطه، به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
 برگزاری جلسات برون‌سازمانی در جهت بزرگداشت هفته سلامت، چاپ بنر و تراکت و پمفلت، برگزاری همایش در جهت تکریم فعالان عرصه سلامت، برگزاری پیاده‌روی و مسابقات ورزشی، راه‌اندازی کمپین‌های آموزشی، ارائه پکیج‌های آموزشی، ارسال پیام‌های کوتاه آموزشی، برگزاری مسابقه نقاشی ازجمله برنامه‌های هفته سلامت شهرستان کنگان است.


انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     مهندس.خلیل.جوکار     معاون.بهداشتی     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   24 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >