رییس شبکه بهداشت و درمان دیلم:
با آرایشگاه‌های متخلف در دیلم برخورد قانونی می‌شود

26 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، با آرایشگاه‌های زنانه متخلف در شهر دیلم برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

مهندس ایرج زنده بودی در نشست هماهنگی و نظارت بر فعالیت آرایشگاه‌های زنانه در سطح شهر دیلم گفت: تعدادی از آرایشگران بدون اخذ مجوزهای بهداشتی و درمانی لازم اقدام به فعالیت‌های غیرقانونی از قبیل لیزر درمانی و انجام تزریقات زیبایی می‌نمایند که سبب بروز عوارض در برخی مراجعه‌کنندگان شده است.
زنده بودی با اشاره به تعداد و نوع فعالیت آرایشگاه‌های زنانه در شهر دیلم افزود: با توجه به اهمیت موضوع و به خطر افتادن سلامت شهروندان اقدام قانونی و جدی دادستانی شهرستان دیلم ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و مردانه همواره زیر ذره‌بین تیم‌های بازرسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم قرار دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در مراجعه به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی از مجوزهای بهداشتی مراکز اطمینان حاصل نمایند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اطلاع دهند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیلم نیز گفت: حفظ سامت شهروندان از اولویت‌های اساسی دادستانی است و با آرایشگاه‌های زنانه متخلف در شهرستان دیلم برخورد جدی خواهد شد.
احمدرضا دامی با اشاره به اهتمام جدی دادستانی دیلم در برخورد با تخلفات بهداشتی گفت: بر اساس مستنداتی که شبکه بهداشت در خصوص جرائم و تخلفات آرایشگاه‌های زنانه به این دادستانی ارسال کرده در اسرع وقت بررسی و اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.
نشست هماهنگی و نظارت بر فعالیت آرایشگاه‌های زنانه با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در دفتر دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ب-۳۰۶۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آرایشگاه.زنانه     شهرستان.دیلم     نظارت     تخلف     مهندس.ایرج.زنده‌بودی        

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >