رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه؛
مشارکت بیش از 19 هزار نفر شهروند گناوه‌ای در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون

1 تير 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تعداد 19540 نفر شهروند گناوه‌ای از 18 خرداد تا کنون در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا مشارکت کردند.

محمد بازیاری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: این تعداد مشارکت مردم شهرستان گناوه نشان از آگاهی و اهمیت مردم نسبت به سلامت خود و خانواده دارد.
وی ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت دستگاه ها و نهادهای اداری، کارکنان، مسئولان، نهادهای مردمی و حضور مردم بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان گناوه با استقرار 11 ایستگاه ثابت و سیار در سطح شهرستان در کنار 10 مرکز بهداشتی درمانی و 18 خانه بهداشت به ارائه خدمات سنجش فشار خون برای کلیه مردم شهر و روستاهای شهرستان گناوه پرداخته است.
بازیاری با اشاره به شرایط آب و هوایی استان بوشهر و گرمای هوا افزود:  هر چند شرایط آب هوایی این موقع از سال امکان فراهم آوردن امکانات رفاهی آنچنان که شایسته مردم شریف شهرستان گناوه است را مقدور نمی سازد، این شبکه ضمن عذرخواهی از مراجعین محترم، نهایت سعی و تلاش در تأمین و حفظ سلامت جامعه را در دستور کار خود قرار داده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه یادآور شد: این طرح همچنان تا 15 تیر ماه سال جاری ادامه دارد، لذا از شهروندانی که تا کنون موفق به سنجش فشار خون خود نشده‌اند دعوت به عمل می‌آید به نزدیکترین ایستگاه یا مراکز خدمات جامع سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند.
محمد بازیاری افزود: جمعیت گروه هدف شهرستان گناوه 53 هزار نفر می باشد که تا کنون 19540 نفر در این طرح شرکت کرده‌اند و انتظار می‌رود تا پایان طرح بسیج ملی کنترل فشار خون جمعیت باقی‌مانده در این طرح شرکت کنند.
انتهای پیام/ ک.آ- 3080

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
فشار.خون     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   1 تير 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >