پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی اهدای خون

9 امرداد 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن روز ملی اهدای خون و روز تاسیس سازمان انتقال خون را تبریک گفت.

این پیام به شرح زیر است:
"وَمَن اَحیاها فکانّما اَحیاَالنّاسَ جَمیعاً
امروزه پیشرفت روزافزون کشور در حوزه علوم پزشکی و توانمندی حرفه‌ای در درمان بیماری‌ها موجب شده است نیاز به خون و فرآورده‌های خونی بیش‌ازپیش شود.
یکی از اساسی‌ترین گام‌ها برای درمان بیماری‌ها، تأمین خون سالم و کافی است که با زحمات کارکنان پرتلاش سازمان انتقال خون و مشارکت وصف‌ناپذیر مردم در مراجعه به این سازمان و اهدای خون سالم در طول سال زمینه‌ساز رشد روزافزون نظام سلامت و حفظ جایگاه ارزشمند انتقال خون شده است.
این‌جانب فرارسیدن روز ملی اهدای خون و روز تاسیس سازمان انتقال خون را به‌تمامی عزیزانی که با اهدا مستمر خون خود، فرشته نجات هم‌وطنان نیازمند به دریافت خون شده‌اند تبریک عرض نموده و از تلاش‌های مدیرعامل محترم و کارکنان شریف و زحمت‌کش سازمان انتقال خون استان بوشهر که در تمامی ساعات شبانه‌روز تأمین خون و فراورده‌های خونی موردنیاز مراکز درمانی در سطح استان را بر عهده‌دارند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۹، مرداد ۱۳۹۸"

انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.ملی.اهدای.خون     سازمان.انتقال.خون     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     رییس.دانشگاه     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   9 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >