رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
۱۹۰ میلیارد ریال پروژه در حوزه سلامت شهرستان اجراشده است

10 شهريور 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: ۱۹۰ میلیارد ریال پروژه در حوزه سلامت شهرستان از سال ۹۵ تاکنون اجراشده است.

جاسم زارعی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: خبرنگاران چشمان تیزبین جامعه در انعکاس اخبار و انتقال آن‌ها به مخاطبین هستند و باید بابیان قوت‌ها و فرصت‌ها، شادابی و نشاط را به جامعه تزریق می‌کنند.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: غربالگری و انجام مراقبت‌های نوجوانان ۹۷ درصد در سطح شهرستان، غربالگری و انجام مراقبت‌های جوانان ۸۷, ۵ درصد، ۱ هزار و ۲۸۵ مورد بازرسی از صنوف حرفه‌ای، ۸ هزار و ۸۵۴ آزمایش نمونه‌های آب و مواد غذایی، واکسیناسیون گروه هدف به تعداد ۲۲٫۵۱۳ نفر، ۵۸۷۰ مورد لام گیری مالاریا از جمله عملکرد و فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در یک سال گذشته بوده است.
وی بابیان اینکه در یک سال گذشته در شهرستان عسلویه ۹۰۸ نفر بیماران دیابتی شناسایی‌شده است تصریح کرد: برگزاری دو هزار و ۲۵۸ جلسه آموزشی جهت عموم مردم از دیگر فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در یک سال گذشته بوده است.
زارعی بیان کرد: انجام ۱ هزار و ۲۳۲ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ و انجام ۶۱۲ مأموریت کلینیک سیار به روستاها و انجام خدمات رایگان برای گروه‌های هدف از دیگر فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در یک سال گذشته بوده است.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: مرکز بهداشت شهرستان عسلویه به ارزش ۴۰ میلیارد ریال، خانه بهداشت دهنو به ارزش ۳ میلیارد ریال، ز و بهره‌برداری از آزمایشگاهی تشخیص طبی و بهداشت محیط به ارزش ۲۰ میلیارد ریال، تجهیز و افتتاح مرکز مشاوره قبل از ازدواج به ارزش یک میلیارد ریال، تجهیز و افتتاح مرکز آمادگی زایمان به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال، تجهیز و افتتاح مرکز خدمات سلامت دهان و دندان و کلینیک سیار به ارزش ۸٫۶ میلیارد ریال و احداث و تکمیل خانه بهداشت کنار خیمه به ارزش پنج میلیارد ریال (نزدیک به افتتاح) از جمله پروژه‌های افتتاح‌شده یک سال گذشته در شهرستان عسلویه هستند.
وی بیان کرد: پانسیون و سرایداری مرکز نخل تقی به ارزش هفت میلیارد ریال، پروژه اورژانس شهری نخل تقی که با مشارکت شورای اسلامی و شهرداری نخل تقی به ارزش ۱۹ میلیارد ریال از پروژه‌های در حال ساخت حوزه سلامت شهرستان عسلویه در یک سال گذشته هستند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت بیدخون به ارزش ۳۰ میلیارد ریال، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهر نخل تقی با مشارکت خیرین به ارزش ۲۰ میلیارد ریال، افتتاح اورژانس شهری عسلویه با مشارکت شهرداری عسلویه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال و Icu دار کردن آمبولانس‌های شهرستان به ارزش ۱۴ میلیارد ریال از پروژه‌های افتتاح‌شده بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان عسلویه بوده‌اند.


انتهای پیام/ ع.م- 3090

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست.خبری     اصحاب.رسانه     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >