پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

31 شهريور 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی شروع بهار تعلیم و تربیت را به دانشجویان، اساتید و اعضای هیأت علمی این دانشگاه و جامعه دانشگاهی استان تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
سپاس خدایی را که نخستین آموزگار بشریت است و در مکتب عشق نام‌های خویش را به بشر تعلیم داد و رسولان را با کتاب، حکمت و شریعت به‌سوی مردم فرستاد تا خلق را هدایت نموده و قلوب آنان را به گوهر تزکیه آراسته نمایند.
بار دیگر فصل روشن علم از راه رسیده و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو، برگی جدید ورق زده تا دروازه‌های آسمانی بینش و دانایی را به روی صدها هزار دانش‌پژوه بگشاید.
مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته باشکوه دفاع مقدس، تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره شهیدان گلگون‌کفن به‌ویژه شهید خوش‌نام تدفین شده در پردیس دانشگاه متبرک ساخته و مکتب پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر جهاد علمی سرلوحه و چراغ راه ما قرار می‌دهد.
اینجانب آغاز بهار تعلیم و تربیت را به دانشجویان، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر، جامعه دانشگاهی استان و همه متصدیان تعلیم و تربیت تبریک عرض نموده و برای شما فرهیختگان سنگر علم و دانش، از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، فرهنگی و اخلاقی، همراه با موفقیت و سعادت را خواستارم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
اول مهرماه 1398"

انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     سال.تحصیلی.جدید     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >