در پی قبولی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مقاطع بالاتر تحصیلی اتفاق افتاد؛
رتبه چهارم این دانشگاه در بین دانشگاه‌‌های علوم پزشکی سراسر کشور

3 مهر 1398
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از رتبه چهارم این دانشگاه در قبولی دانشجویان در مقاطع بالاتر تحصیلی در آخرین رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.

دکتر صمد اکبرزاده در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پذیرفته شدن دانشجویان این دانشگاه در مقاطع بالاتر تحصیلی نشان از کیفیت ارائه مطالب آموزشی در این دانشگاه دارد.
وی ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دانشگاه‌های موفق در سطح کشور بوده و ارتباط صمیمانه دانشجویان با اساتید و کارکنان دانشگاه از ویژگی‌های مهم این دانشگاه محسوب می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: مسئولین دانشگاه در همه حال پیگیر امور تحصیلی و رفاهی دانشجویان بوده و همانند گذشته و با تلاش مضاعف در این مسیر گام بر می‌دارند.
دکتر اکبرزاده در توصیه به دانشجویان گفت: ارتباط خود را با اساتید مشاور تقویت کنید زیرا تجربه این اساتید در رسیدن به هدف مورد انتظارتان بسیار کمک کننده خواد بود.
آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیش از ظهر چهارشنبه 3مهرماه به همت دانشکده پزشکی و دندانپزشکی در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
معارفه     معاون.آموزشی     دکتر.صمد.اکبرزاده        

تاریخ بروز رسانی:   4 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >