رئیس بیمارستان کنگان:
۶۰ درصد از مراجعین به بیمارستان کنگان از خانواده بزرگ صنعت هستند

1 بهمن 1398
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: ۶۰ درصد از مراجعین به بیمارستان کنگان از خانواده بزرگ صنعت هستند.

دکتر حسن حیدری در حاشیه بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: انتظار ما از وزارت نفت با توجه به اینکه حداقل ۶۰ درصد از مراجعین به بیمارستان کنگان از پرسنل نفت و یا خانواده این عزیزان می‌باشند، این مرکز درمانی را به شکل ویژه ببینند و مصوبات و تفاهم‌نامه‌های موجود را به مرحله اجرا برسانند.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بیمارستان کنگان به عنوان یک بیمارستان ۱۰۰ درصد عملیاتی، به‌طور شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم است.
دکتر حیدری اضافه کرد: مراجعین بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از شهرستان‌های کنگان، دیر، جم، عسلویه، پارسیان، مهر، لامرد و گله‌دار هستند و پرسنل این بیمارستان با تمام وجود به شکل شبانه‌روزی در حال تلاش هستند تا ان‌شاءالله موجبات رضایتمندی حداکثری مراجعین را فراهم سازند.
وی ضمن تشکر از کمک‌های سابق نفت به این بیمارستان گفت: حجم مراجعین و خدمات این مرکز درمانی بسیار فراتر از این کمک‌هاست و انتظار می‌رود تا بیمارستان کنگان را به شکل خیلی ویژه ببینند.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: در سه‌ماهه پاییز امسال حدود ۹۰۰ عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام‌شده است که بخشی از آن مربوط به جراحی مغز و ستون فقرات است.
انتهای پیام/م.ص ۴۰۲۰

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام‌خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >