بررسی شاخص‌های آماری به شناخت مسیر درست سلامت کمک می‌کند

12 بهمن 1398
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بررسی شاخص‌های آماری به شناخت مسیر درست سلامت کمک می‌کند.

دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان در نشست هم‌اندیشی مدیرگروه‌های معاونت بهداشتی دانشگاه در شهرستان عسلویه افزود: مقایسه آماری شاخص‌ها به ما کمک می‌کند نقاط ضعف و قوت هر واحد و میزان پیشرفت یا افت آن را نسبت به سال گذشته شناسایی کرده و با کنار هم قرار دادن آن‌ها بتوانیم در مسیر درست سلامت گام برداریم.
وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نشست، بررسی و مقایسه شاخص‌های یک سال اخیر است تصریح کرد: هرچه آمارها به سمت بهتر شدن پیش برود نشان از پیمودن مسیر درست آن واحد در جهت ارتقای سطح سلامت شهرستان عسلویه داشته و با جمع‌آوری آمار کل استان در دانشگاه و مقایسه آن‌ها می‌توان نقاط ضعف کلیه واحدهای استان را شناخت و جهت رفع آن برنامه جامعی تنظیم کرد.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: امید است در هر شهرستان این نشست‌ها بصورت مداوم برگزار شده و ما در بازدید سالانه شاهد پیشرفت روز افرون آن باشیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: عسلویه با شبکه‌ای نوپا و با کادری جوان و با انگیزه در مسیر ارتقای سلامت جامعه قدم برمی‌دارد.
جاسم زارعی اظهار داشت: حضور مدیران واحدهای مختلف بهداشتی دانشگاه باعث تعامل بیشتر بین دانشگاه و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت شهرستان شده و با بهره‌گیری از تجارب ارزنده و همکاری، شاخص‌های بهداشتی سالیانه بررسی و راهکارها و مداخلات لازم جهت ارتقا شاخص‌ها ارائه می‌شود.
وی اضافه کرد: امید است بتوان از چنین نشست‌هایی در راستای جلب رضایت مردم و ارائه خدمات با کیفیت حوزه سلامت بهره کافی برده شود چرا که فلسفه وجودی همه ما ارتقا سطح سلامت و جلب رضایت مردم است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه این نشست هم اندیشی در سالن اجتماعات دانشگاه علمی و کاربردی این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ک- 3090

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     معاون.فنی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >