استاندار بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع اطلاع‌رسانی کرونا است/ گزارش تصویری

4 اسفند 1398
استاندار بوشهر گفت: مسئول اصلی اطلاع‌رسانی و سخنگوی استان در مورد بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و خلاف این موضوع پذیرفتنی نیست.

دکتر عبدالکریم گراوند در نشست مشترک شورای هماهنگی مقابله با بحران و شورای اطلاع‌رسانی استان با موضوع بررسی هجوم ملخ‌ها و اقدامات لازم برای مقابله با بیماری کرونا گفت: تمام مصاحبه‌های اطلاع‌رسانی در مورد شیوع کرونا باید از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام شود و خلاف این موضوع پذیرفتنی نخواهد بود.
دکتر گراوند افزود: رعایت بهداشت فردی و پیشگیری دو موضوع مهم برای مقابله با کرونا است و آموزش عمومی در مورد کرونا مورد تأکید است و صداوسیما باید ویژه‌برنامه‌های رادیو و تلویزیونی در مورد این بیماری تولید و پخش کند.
وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه‌های مختلف، اردوهای فرهنگی، دانش‌آموزی و دانشجویی به خارج استان و سایر رویدادهای فرهنگی که به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.
گراوند همچنین درباره تعطیلی رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در استان باهدف پیشگیری از وقوع کرونا در استان خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه‌های مختلف، اردوهای فرهنگی، دانش‌آموزی و دانشجویی به خارج استان و سایر رویدادهای فرهنگی که به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد تا اطلاع ثانوی لغو خواهد بود و پس ازنظر دانشگاه علوم پزشکی برگزاری رویدادهای مذکور بلامانع خواهد بود.
وی یادآور شد: لغو رویدادهای مختلف فرهنگی و اجتماعی باهدف پیشگیری از وقوع کرونا در استان است و به دنبال این نیستیم که با این تصمیمات موجبات نگرانی مردم شویم و به‌محض تأیید دانشگاه علوم پزشکی رویدادهای مختلف از سر گرفته خواهد شد.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه مدیران از برگزاری جلسات غیرضروری در استان خودداری کنند، افزود: انتظار داریم با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و همچنین مردم عزیز استان از وقوع کرونا در استان جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/IIh031LgleK4S82UdzSpxA 


کلمات کلیدی:
کرونا     نشست     شورای.هماهنگی     فرماندار     عبدالکریم.گراوند    

تاریخ بروز رسانی:   4 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >