استاندار بوشهر:
فضای مجازی باید به آرامش جامعه کمک کند/ رعایت بهداشت فردی و خودداری از سفر دو راه مهم برای شکست کروناست

13 اسفند 1398
استاندار بوشهر با بیان اینکه فضای مجازی در این زمان که کشور دچار ویروس کروناست باید به آرامش جامعه کمک کند گفت: ترویج بی اعتمادی در جامعه هدف دشمن است.

عبدالکریم گراوند بعد از ظهر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از روند فعالیت بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: رعایت بهداشت فردی و خودداری از سفرهای غیرضروری دو راه مهم برای شکست کروناست.
وی با بیان اینکه تا ظهر امروز هیچ مورد مثبت بیماری کرونا در استان بوشهر گزارش نشده است افزود: با همکاری مردم و تلاش پزشکان بیماری کرونا را شکست می‌دهیم.
گراوند در بازدید از بخش ویژه بیمارستان شهدای خلیج فارس برای مقابله با گرونا بیان کرد: به طور ویژه از رییس دانشگاه علوم پزشکی و همکارانش و پرستاران که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند قدردانی می‌کنم.
استاندار بوشهر با اشاره به موضوع ماسک‌هایی که وارد استان بوشهر شده خاطرنشان کرد: این محموله ماسک مربوط به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام بود که در اختیار وزارت بهداشت قرار داد و با پیگیری صورت گرفته سهمیه‌ای هم به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اختصاص یافت.
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر از طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر نیز بازدید و بر تسریع در تکمیل اورژانس هسته‌ای بوشهر تأکید کرد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
استاندار     بازدید     بیمارستان     شهدای.خلیج.فارس     کرونا     گراوند    
   

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >