رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تمامی اصناف برای دریافت پروتکل‌های بهداشتی ملزم به ثبت‌نام در سامانه اصناف می‌باشند

2 ارديبهشت 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تمامی اصناف و صنایع شهرستان دشتستان برای دریافت پروتکل‌های بهداشتی و مجوز فعالیت باید در سامانه اصناف ثبت‌نام کنند.

ماریا خویش دوست در گفت و گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: در گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن حمایت از فعالیت اصناف و صنایع با اولویت صیانت از سلامت کارکنان و مشتریان و همچنین جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا اقدام به راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام اصناف و صنایع کرده است.
وی تصریح کرد: تمامی متصدیان، مالکان و کارفرمایان محترم موظف هستند تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۹۹ در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام و ضمن ثبت اطلاعات مربوط به واحد کاری، نوع فعالیت و اطلاعات تماس، ضمن دریافت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به شغل خود، نسبت به تکمیل فرم خود ارزیابی شاغلین در این سامانه اقدام کنند.
خویش دوست تأکید کرد: عدم ثبت‌نام در سامانه مذکور و یا عدم تکمیل فرم‌های خود ارزیابی شاغلین، طبق مصوبه ستاد ملی کرونا منجر به جلوگیری از فعالیت واحد کاری خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: در راستای گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان، ۱۰ اکیپ متشکل از بازرسان بهداشت محیط، نمایندگان ادارات صنعت و معدن و اتاق اصناف ضمن بازدید از صنف‌های مختلف در خصوص رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و گندزدایی محیط و همچنین ثبت‌نام در سامانه اصناف آموزش‌های لازم به متصدیان اصناف داده شد.
وی همچنین گفت: در گشت‌های بازرسی انجام‌گرفته در شهر برازجان، از ۳۶۹ باب مغازه بازدید به عمل آمد.
ماریا خویش دوست خاطرنشان کرد: در گام دوم فاصله‌گذاری هوشمند، اصناف می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نقش بسیار مهمی را در کنترل و پیشگیری بیماری کرونا ایفا کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تأکید کرد: در اجرای گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی ضمن برخورد با صنوف متخلف، از صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تقدیر به عمل خواهد آمد.
انتهای پیام/س.غ- ۳۰۳۰

 روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.دشتستان     ماریا.خویش.دوست     سامانه.اصناف     پروتکل.بهداشتی    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >