پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز پزشک

1 شهريور 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد و نام شهدای عرصه سلامت، زادروز شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفت.

پیام وی به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
تاریخ مهین ما سرشار است از جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های اقشار مختلف جامعه برای اعتلای نام ایران و در تاریخ پزشکی این سرزمین نیز شاهد به ثبت رسیدن فداکاری‌ها و ایثار فرشتگان سفیدپوشی هستیم که برای جلب رضایت الهی تأمین سلامت و آرامش مردم را با نثار جان خویش برعهده‌گرفته‌اند.
امروز نیز با الهام از مکتب ایثار و شهادت و به یاد دوران دفاع مقدس با تکیه‌بر خدای متعال باوجود همه کاستی‌ها و مشکلات صبر و استقامت پیشه کرده‌اند تا بر اساس وظیفه انسانی و حرفه‌ای خود نجات‌بخش جان مردم در مبارزه با ویروس کرونا باشند.
یقیناً مردم قدرشناس ایران، این ایثار و ازخودگذشتگی مدافعان سلامت را که‌برگ زرین دیگری در تاریخ پزشکی این سرزمین است پاس خواهند داشت.
این‌جانب ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع سلامت، زادروز شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به همه همکاران ایثارگر و ارزشمند خود در سراسر کشور به‌ویژه استان بوشهر صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی شما عزیزان را مسئلت دارم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
یکم شهریورماه 1399"

انتهای پیام/م.پ-1025
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
روز.پزشک     پیام.تبریک     رییس.دانشگاه     علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >