رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر خبر داد:
۷۲ میلیارد ریال به حوزه بهداشت و درمان دیّر تخصیص یافت

25 آبان 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از تخصیص مبلغ ۷۲ میلیارد ریال به حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد.

احمد آخوندی گفت: در نشستی که به اتفاق معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی با رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان انجام شد نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر موردبررسی قرار گرفت و اعتبار اولیه به مبلغ ۷۲ میلیارد ریال تخصیص داده شد.
وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های کاری ما در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، کاهش میانگین سن ابنیه‌ها فعال در این حوزه بود که خوشبختانه با همکاری‌های خوبی که صورت گرفت بسیاری از ابنیه‌ها نوسازی شدند و میانگین سن ابنیه‌ها به ۱۰ سال کاهش‌یافته است.
آخوندی افزود: با توجه به عمر بالا و وضعیت سازه مرکز خدمات جامع سلامت بردخون، نوسازی این بنا در دستور کار قرار دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: رایزنی و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مساعدت ویژه رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، ان‌شاءالله به زودی عملیات اجرایی ۱۸ پانسیون پزشکان و یک مرکز خدمات جامع سلامت در شهرستان دیر آغاز می‌شود.
وی اضافه کرد: پانسیون ۱۰ واحدی پزشکان بیمارستان امام هادی (ع)، پانسیون پزشکان آبدان و بردخون و مرکز خدمات جامع سلامت بردخون از جمله پروژه‌هایی است که به زودی عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد که نقش مؤثری در افزایش ماندگاری پزشکان دارد.
آخوندی ادامه داد: پانسیون ۱۰ واحدی پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای آن اختصاص‌یافته که تا قبل از پایان سال نسبت به انتخاب پیمانکار و فعال‌سازی پروژه اقدام خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی برای پروژه مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در نظر گرفته‌شده که مبلغ ۱۰ میلیارد ریال آن تخصیص داده‌شده است.
آخوندی با تقدیر از نماینده مردم دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های دکتر احمدی مبلغ ۳۰ میلیارد ریال دیگر نیز از اعتبارات نفت جهت ساخت مرکز خدمات جامع سلامت و پانسیون پزشکان بردخون در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام/ کد خبر- کد (۳۰۵۰- ح.ن)

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.توسعه     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >