رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
صنوف عرضه مواد غذایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قطع زنجیره انتقال کرونا پیشرو باشند

3 آذر 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: صنوف عرضه مواد غذایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قطع زنجیره انتقال کرونا پیشرو باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس در بازدیدی سرزده از صنوف عرضه مواد غذایی در تنگستان اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط صنوف، به دلیل ارائه خدمت به مردم در فضای بسته، کمک شایانی به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا خواهد کرد لذا انتظار می‌رود در راستای سلامت مردم در این مسیر پیشرو باشند.
وی بیان داشت: توجه و احساس مسئولیت صنوف در رابطه با اعمال راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا، کمک شایانی به این مهم خواهد کرد، زیرا بسیاری از مردم برای خرید مایحتاج روزمره خود به این مکان‌ها تردد می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: اصناف می‌توانند با عدم ارائه مواد غذایی به افرادی که بی‌توجه به شرایط حال کشور، به هیچ‌کدام از پروتکل‌های بهداشتی اعتنایی ندارند، تعهد و تکلیف خود را در جهت کاهش مبتلایان به بیماری انجام دهند.
مهندس مقدس اظهار داشت: یکی از نکات مهمی که باید در فروشگاه‌ها برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا موردتوجه قرار گیرد، استفاده از تهویه مناسب، ارائه دستکش یک‌بار مصرف به مشتری و ضدعفونی مستمر سطوح است.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تأکید کرد: کارشناسان محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان به صورت مستمر صنوف مختلف را مورد ارزیابی قرار می‌دهند تا کمترین خطر متوجه سلامت مردم باشد.
فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، معاون سیاسی فرماندار، اتاق اصناف و رئیس اداره صمت شهرستان تنگستان از فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی در این شهرستان بازدید کردند.
انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید_سرزده     مهندس.عادل.مقدس     فرماندار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >