رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
انجام ۱۲۹ بازدید از صنوف و اماکن عمومی در هفته اول اعمال محدودیت‌های کرونایی در دیلم

10 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم از انجام ۱۲۹ بازدید توسط بازرسین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم از صنوف و اماکن عمومی در هفته اول محدودیت‌های کرونایی خبر داد.

مهندس ایرج زنده بودی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیلم اظهار داشت: بر اساس محاسبات انجام‌شده شهرستان دیلم در وضعیت نارنجی قرار دارد و طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴ در این شهرستان ممنوع است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم عنوان کرد: در پی اعلام محدودیت‌های جدید از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در هفته اول آذرماه تعداد ۱۲۹ بازدید توسط کارشناسان شبکه بهداشت از مراکز و اماکن سطح شهرستان صورت گرفت.
مهندس زنده بودی اضافه کرد: بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دیلم در هفته اول آذرماه تعداد ۱۲۹ بازدید از مراکز عرضه مواد غذایی، پمپ‌بنزین‌ها، نانوایی‌ها، آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، باشگاه‌های بدن‌سازی، داروخانه‌ها و مطب‌های خصوصی انجام داده‌اند.
وی بابیان اینکه در پی تشدید نظارت‌ها ۴ واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شدند افزود: نظارت‌های دقیق شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم بر صنوف و اماکن عمومی به صورت شبانه‌روز ادامه دارد.
مهندس زنده بودی با اشاره به اینکه در هفته اول آذرماه، شبکه بهداشت تعداد ۸ مورد بازدید مشترک را داشته است گفت: همکاری سایر ارگان‌های با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در زمینه مبارزه با کرونا شایسته تقدیر است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: در بازدیدهای مشترک در هفته اول آذرماه تعداد ۷ مورد اخطاریه جهت متصدیان متخلف در شهرستان دیلم صادرشده است.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
گزارش     شبکه.بهداشت.درمان.دیلم     هفته.اول.آذر.99     مهندس.ایرج.زنده.بودی    

تاریخ بروز رسانی:   10 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >