مسئول واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان جم:
ثبت‌نام ۲۰۵۰ نفر از اصناف و صنایع شهرستان جم در سامانه وزارت بهداشت/ تشکیل ۸ تیم نظارت در طرح شهید سلیمانی

25 آذر 1399
مسئول واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: تاکنون ۲۰۵۰ نفر از مالکان و متصدیان صنوف و صنایع شهرستان جم در سامانه وزارت بهداشت ثبت‌نام و کد رهگیری QR دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، مجید ابراهیمی با اشاره به همکاری خوب اصناف و صنایع شهرستان جم که کد QR سامانه وزارت بهداشت را دریافت کرده‌اند اظهار داشت: تمامی مالکان، مدیران و متصدیان واحدهای صنفی و صنعتی باید در سایت وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند که تاکنون ۲ هزار و ۵۰ نفر از اصناف و صنایع شهرستان جم در این سامانه ثبت‌نام و کد رهگیری QR را دریافت کرده‌اند.
ابراهیمی افزود: در این سایت یک سری اطلاعات کلی نظیر کد ملی، آدرس و مشخصات واحد صنفی و صنعتی از فرد سؤال و بارگذاری می‌شود و در آنجا اعلام می‌کنند که به مقررات بهداشتی پایبند بوده و با رعایت این مقررات می‌توانند فعالیت واحد صنفی و صنعتی خود را با شرایط پاندمی ویروس کرونا منطبق کنند.
وی با تأکید بر اینکه ثبت‌نام مالکان و متصدیان صنوف و صنایع در سایت وزارت بهداشت الزامی است گفت: افرادی که به سامانه مذکور مراجعه نکرده و ثبت‌نام نکنند مجاز به فعالیت نمی‌باشند و از فعالیت کارش ممانعت شده و واحد مربوطه پلمب و تعطیل می‌گردد.
ابراهیمی از تشکیل ۸ تیم نظارت با مشارکت نیروی‌های هلال‌احمر در طرح شهید سلیمانی خبر داد و افزود: تاکنون ۶۹ بازدید توسط تیم‌های نظارت در این هفته انجام‌گرفته است و ضمن آموزش به متصدیان صنوف، در صورت مشاهده تخلف به سربازرسان خود در مراکز که کارشناس بهداشت محیط است، اطلاع می‌دهند.
وی از انجام بالغ بر ۹ هزار بازدید از واحدهای صنفی و اماکن عمومی در ایام همه‌گیری کرونا در شهرستان خبر داد و گفت: با همیاری سایر دستگاه‌های نظارتی ۳۵۷ بازدید مشترک صورت گرفته است که تعداد ۴۴ مورد تعطیل شدند و تعداد ۵۱ واحد صنفی نیز به دادگاه و تعزیرات معرفی شدند.
مسئول واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای گام چهارم بسیج مبارزه با کرونا و رعایت الزامات سلامت محیط و کار توسط همه صنوف و مشاغل بتوانیم در مقابله با ویروس کرونا موفق باشیم.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.جم     کد.رهگیری.QR     گزارش     بهداشت.محیط     طرح.شهید.سلیمانی    

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >