امام جمعه خورموج:
عرصه پرستاری به ویژه در شرایط خاص کنونی ناشی از شیوع کرونا، عرصه جهاد در راه خداست

2 دی 1399
امام جمعه خورموج گفت: عرصه پرستاری به ویژه در شرایط خاص کنونی ناشی از شیوع کرونا، عرصه جهاد در راه خداست.

امام جمعه خورموج در آیین تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان زینبیه (س) به مناسبت روز پرستار گفت: عرصه پرستاری به ویژه در شرایط خاص کنونی که کادر درمان در حال مقابله با شیوع کرونا در کشور است و مدافعان سلامت زیادی را در این راه از دست داده‌ایم، عرصه‌ی جهاد در راه خداست.
حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین مصلح افزود: پرستاران به تعبیر مقام معظم رهبری فرشتگان رحمت الهی در میان بیماران هستند که با روح و جان خود در راه التیام بخشیدن به آلام بیماران تلاش و فداکاری می‌کند.
وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا به همت مدیران حوزه سلامت و کادر بهداشت و درمان اقدامات گسترده و مؤثری در راه مقابله با این بیماری در سطح شهرستان دشتی صورت گرفته است که قابل‌تقدیر است.
وی در این آیین که فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی نیز حضور داشت تأکید کرد: برگزاری هرگونه برنامه مذهبی و فرهنگی در سطح شهرستان منوط به موافقت ستاد مدیریت و مقابله با کرونا و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوده و خواهد بود.
در این آیین سرهنگ پاسدار محمدرضا زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی نیز ضمن تقدیر از مدافعان سلامت و تبریک روز پرستار تصریح کرد: مجموعه سپاه و بسیج در جهت اجرای هرچه بهتر طرح شهید سلیمانی در کنار مدافعان سلامت و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود.
 

انتهای پیام/ م ا 3040

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     امام.جمعه     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عبدالحسین.مصلح     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >