دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری 69 بیمار در بخش‌های کرونا/ شهرستان دشتی مجدد زرد شد

11 بهمن 1399
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ شنبه 11 بهمن‌ماه 69 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته 23 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد نتیجه آزمایش 5 نفر مثبت است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 10 بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه 2 نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی 11 بهمن‌ماه گفت: متاسفانه امروز 1 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا با 66 سال سن با بیماری زمینه ای  فشار خون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 855 نفر در استان بوشهر با ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند که از این تعداد ۸ مورد مشکوک به کرونا بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 11 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری خاطرنشان ساخت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۸ هزار و 481 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا تصریح کرد:افزایش دورهمی ها و عدم رعایت پروتکل بهداشتی موجب شد شهرستان دشتی مجدد به رنگ زرد تغییر پیدا کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد:کرونا هنوز در بین ما هست و نباید استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را فراموش کنیم.
انتهای پیام/ز.ح.۱۰۲۷

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   11 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >