در هفته اول بهمن‌ماه سال جاری؛
بیش از ۷۰۰ صنف مختلف در سطح شهرستان بوشهر در طرح شهید سلیمانی مورد بازدید قرار گرفتند

12 بهمن 1399
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و با کمک نیروهای بسیجی در هفته اول بهمن‌ماه، بیش از ۷۰۰ صنف مختلف در سطح شهرستان بوشهر مورد بازدید قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اعلام داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب‌رجوع و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار، ۱۸ تیم بازرسی با ۲۳ نفر نیرو در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای این مرکز به صورت سرزده از این صنوف بازدید کردند.
 وی بیان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت از ۷۲۵ صنف مختلف طی ۲۲۰ گشت مستقل و ۶ گشت مشترک بازرسی بازدید کردند که  طی آن منجر به ارجاع ۸ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمب ۳ صنف با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی، سازمان بازرسی و نیروهای بسیجی شد.
 رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ۵۲۳ نمونه تست از بیماران مبتلا به کرونا گرفته شد که در طی آن ۱۱۵ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، یک نفر جان خود را از دست داده است.
انتهای پیام/س.م-۳۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
بازدید     طرح.شهید.سلیمانی     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >