دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
95 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/زنگ خطر به صدا درآمد

18 بهمن 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 95 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 30 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 15 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 5 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشکاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 3 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، آقایی با 61 سال سن با سابقه بیماری قلبی و دو آقای دیگر با 86 و 47 سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون 18 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 6 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و 933 بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا 18 بهمن ماه 861 مورد بوده است که از این تعداد 852 نفر مورد مثبت قطعی و 9 نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
دکتر سعید کشمیری بیان داشت: کرونا همچنان در بین ما وجود دارد و برای ریشه کن کردن این ویروس باید استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیریم.
انتهای پیام/ ز.ح.1027

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >