سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه:
گردش روز طبیعت امسال را به گردش ویروس کرونا پیوند نزنیم

11 فروردين 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: امسال با عدم توجه به توصیه‌های بهداشتی گردش روز طبیعت را به گردش ویروس کرونا پیوند نزنیم.

عصمت حیدری در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: حضور شهروندان در طبیعت به مناسبت روز ۱۳ نوروز، می‌تواند شروع یک سناریوی تلخ، حداقل تا ۲ هفته آینده باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: طبق آمار موجود، خیز جدید ویروس کرونا و خطر همه‌گیری ویروس جهش‌یافته انگلیسی در شهرستان گناوه بسیار جدی است.
 وی تأکید کرد: شهرستان گناوه تا روزهای آغازین سال نو از لحاظ رنگ‌بندی کرونا جزء شهرستان‌های زرد (خطر متوسط) بود که با عادی انگاری شرایط، این وضعیت تغییر کرد و در حال حاضر این شهرستان به رنگ نارنجی (پرخطر) درآمده است و در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی احتمال قرمز شدن آن نیز وجود دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان کرد: ویروس کرونا بی‌رحم است و با وجود ویروس جهش‌یافته انگلیسی، دیگر سن و سال هم نمی‌شناسد، لذا روز طبیعت در خانه‌های خود بمانید و از تشکیل دورهمی‌های خانوادگی با نزدیکان نیز اکیداً بپرهیزید.
وی اظهار داشت: افرادی که به این توصیه‌ها بی‌توجه هستند، هم جان خود را به خطر می‌اندازند و هم حقوق شهروندان دیگر را پایمال می‌کنند.
 حیدری با اشاره به اینکه در شهرستان گناوه هفت مرکز خدمات جامع سلامت در تعطیلات نوروزی فعال هستند، افزود: در روزهای آغازین نوروز امسال، همکاران ما در این مراکز حتی از حداقل خوشی لحظات تحویل سال نو نیز محروم بودند، بسیاری از آنها اکنون در منزل در حال سپری کردن دوران نقاهتشان هستند، این قبیل جان‌فشانی‌ها در یکسال اخیر کم نبوده است، این افراد فرزندان، خواهران و برادران ما هستند و در خانه ماندن شما در روز طبیعت، درخواست جدی مجموعه بهداشت و درمان شهرستان از شما و نشان از قدرشناسی شما مردم فهیم است.

انتهای پیام/ ک.ا ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سیزده.به.در     کرونا     روز.طبیعت     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >