فرماندار شهرستان دشتستان:
ستادهای انتخاباتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت اصلی برنامه‌های تبلیغاتی خود قرار دهند

25 خرداد 1400
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: ستادهای انتخاباتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت اصلی برنامه‌های تبلیغاتی و فعالیت‌های خود قرار دهند.

فتح اله نوروزی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان دشتستان افزود: امسال به علت شیوع کرونا، تهدید سلامت افراد مطرح است که متولیان امر باید به این موضوع توجه کنند و تدابیر لازم برای حفظ سلامت شهروندان در ستادهای انتخاباتی و همچنین هنگام حضور مردم در شعب اخذ رأی اندیشیده شده است.
نوروزی همچنین بیان کرد: همه سعی و تلاش ما این است که همه امور مربوط به انتخابات به‌گونه‌ای انجام شود که حفظ جان و سلامت مردم در اولویت اصلی باشد و با هر مسئله‌ای که سلامت مردم را تهدید کند، برخورد قانونی خواهد شد.
فرماندار دشتستان با بیان اینکه کرونا هنوز تمام نشده است و در صورت رعایت نکردن مردم و اصناف احتمال مواجه با پیک‌های بعدی را داریم، گفت: استفاده از ماسک در حوزه شهرستان کاهش یافته است و مردم باید همچنان مانند گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند.
نوروزی همچنین به روسای ادارات تأکید کرد: تهویه مناسب، استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی سه اصل مهم و جدی در کنترل و پیشگیری بیماری کرونا است که شاغلین و مراجعین ادارات دولتی و خصوصی آنها را باید به خوبی رعایت نمایند و در صورت تخلف ادارات با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
وی تصریح کرد: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی زمان شیوع کرونا، هرگونه پذیرایی در ستادهای انتخاباتی ممنوع است و مسئولین ستادهای ریاست جمهوری و نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت نمایند.
نوروزی گفت: ۱۹۸ نیروی بهداشتی جهت نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی (فاصله گذاری، استفاده از ماسک و تهویه مناسب) در شعب اخذ رأی با هیئت نظارت بر انتخابات همکاری و گزارشات خود را به کمیته نظارت ارائه می‌دهند.
وی تصریح کرد: تمامی اقلام بهداشتی در شعب اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است و بهداشت یاران در این زمینه با مسئولین شعب اخذ رأی همکاری لازم در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهند داشت.
 فرماندار دشتستان همچنین اظهار کرد: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان دشتستان بر تهیه، طبخ و توزیع مواد غذایی نظارت‌های لازم را خواهند داشت.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.کرونا     فرماندار     فتح‌اله.نوروزی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >