ضرب و شتم کارشناس بهداشت محیط شهرستان تنگستان توسط مخلان سلامت عمومی

2 تير 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: کارشناس بهداشت محیط شهرستان تنگستان که در حال بازرسی از یکی از اصناف بود توسط مخلان سلامت عمومی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان مهندس عادل مقدس بیان داشت: ما برای سلامت مردم پای هرگونه جانفشانی ایستاده‌ایم، چه به ما تهمت ناروا بزنند و تخریبمان کنند و چه مانند امروز بازرسان بهداشت محیط ما را برای برقراری پروتکل‌های بهداشتی مورد ضرب و شتم قرار دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تشریح کرد: درحالی‌که شهرستان تنگستان در شرایط قرمز ابتلا به کرونا قرار دارد، بازرس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، که در گشت مشترک با ادارات اصناف و صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گرفت، پس از انجام تذکرات لازم بهداشتی و دعوت به رعایت پروتکل‌ها در جهت کاهش شیوع بیماری، با بی‌مهری یکی از اصناف‌ها روبرو می‌شود و مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.
مهندس مقدس اظهار داشت: مردم خواسته به حقی از ما دارند و آن این است که با تمام توان در جهت سلامت آنان گام برداریم اما سؤال اینجاست که درحالی‌که بازرسان شبکه بهداشت و درمان امنیت جانی ندارد چگونه می‌توانند با قاطعیت با مخلان سلامت مردم برخورد کنند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تأکید کرد: اتفاق دیروز موجب تکدر خاطر و اندوه پرسنل بهداشتی و درمانی شده که در راه سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و در حال حاضر این انتظار را از مسئولین مربوطه دارند تا با شدیدترین برخورد از تلاش همکارانشان که به‌واقع در سخت‌ترین شرایط و به صورت تمام وقت در جهت صیانت از سلامت عمومی جانفشانی می‌کنند دفاع کنند.
مهندس عادل مقدس با ذکر این مهم که ما یک سرباز هستیم و یک سرباز تکلیف و وظیفه خود را به خوبی می‌داند افزود: به مردم اطمینان می‌دهیم هیچ‌گاه و در هیچ شرایطی از فداکاری برای آنان گامی به عقب بر نخواهیم داشت و این را در عمل به آنان ثابت کرده و خواهیم کرد

انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ضرب.و.شتم     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >