آغاز واکسیناسیون کرونا ۱۱۰۰ معلم دیّری

12 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: واکسیناسیون هزار و ۱۰۰ معلم دیّری در مقابل کرونا در حال انجام است.

احمد آخوندی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: واکسیناسیون معلمان و کادر آموزشی مدارس شهرستان دیّر در حال انجام است و در تلاشیم کار واکسیناسیون این افراد هرچه سریعتر به اتمام برسد چرا که با نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس آموزگاران و کادر مدرسه باید از ایمنی لازم برخوردار شوند.
وی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده کار واکسیناسیون در شهر دیّر در مرکز تجمیعی شماره ۲ واکسیناسیون کرونا واقع در سالن ورزشی دبیرستان دخترانه حدیث در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود.
وی افزود: تزریق واکسن کرونا در شهرهای بردستان، دوراهک، آبدان و بردخون به صورت جداگانه و در مراکز خدمات جامع سلامت انجام می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: معلمان عزیز فارغ از نوع برند واکسن نسبت به واکسینه شدن اقدام کنند چرا که تمامی برندهای موجود در کشور، تائیدیه‌های وزارت بهداشت را دریافت کرده و اثر بخش هستند.
آخوندی با بیان اینکه تعدادی از فرهنگیان ممکن است نوبت اول واکسیناسیون را در گروه‌های سنی انجام داده یا دو نوبت را تزریق کرده باشند، گفـت: در این حالت، این گروه از فرهنگیان نیازی به مراجعه مجدد ندارند و در همان چرخه گذشته، دوره واکسیناسیون خود را تکمیل می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: متأسفانه درصد رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مانند زدن ماسک و فاصله اجتماعی توسط مردم کاهش پیداکرده است که این مسئله با ورود کرونای دلتا بسیار خطرناک است.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     واکسیناسیون.کرونا.معلمان     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   12 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >