در شهرستان دشتی صورت گرفت؛
آغاز عملیات اجرایی پروژه خیر ساز مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک

9 شهريور 1400
در آیینی هم‌زمان با آخرین روز از هفته دولت و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین، عملیات اجرایی پروژه خیر ساز مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک شهرستان دشتی آغاز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: نقش خیرین در تکمیل زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان دشتی مهم و اساسی بوده است.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به برخی اظهارنظرها در مورد تغییر در سطح ارائه خدمات بهداشتی به مراکز  هم‌جوار با روستای چارک پس از افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت این روستا تأکید کرد: پروژه مرکز خدمات جامع سلامت چارک پروژه‌ای مستقل از سایر مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتی است که با بهره‌برداری از آن هیچ‌گونه تغییری در سطح ارائه خدمات در مراکز خدمات جامع سلامت هم‌جوار با آن ایجاد نخواهد شد.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دشتی نیز در این آیین با تقدیر از نقش ارزنده خیرین در احداث پروژه‌های عمرانی این شهرستان تصریح کرد: با بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی که طی دو سال گذشته در سطح شهرستان دشتی به همت خیرین حوزه سلامت افتتاح‌شده و یا در حال احداث می‌باشند، بیش از چهار هزار مترمربع به فضاهای بهداشتی درمانی شهرستان افزوده خواهد شد.
مهندس روح‌الله قلی زاده تنگستانی افزود: تمهیدات لازم جهت تأمین تجهیزات بهداشتی درمانی و نیروی تخصصی لازم جهت اماکن بهداشتی درمانی در حال احداث شهرستان با مساعدت رئیس و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اندیشیده خواهد شد.
پروژه مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و زیربنای ۶۵۰ مترمربع توسط حاج احمد فقیه از خیرین حوزه سلامت شهرستان دشتی به مدت ۱۲ ماه احداث خواهد شد.
انتهای پیام/م.ا ۳۰۴۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     آغاز.عملیات.اجرایی     پانسیون.پزشکان     مرکز.خدمات.سلامت     خیر.ساز     روستای.چارک.دشتی    
دکتر.سعید.کشمیری     علوم.پزشکی.بوشهر     فرماندار.دشتی     روح‌الله.قلی.زاده    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >