تاکنون بیش از ۴۰۰۰۰ دوز واکسن کرونا در تنگستان تزریق شده است

21 شهريور 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته تاکنون بیش از ۴۰ هزار دوز واکسن کرونا در تنگستان تلقیح شده و امیدواریم این روند با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی بیان داشت: از واکسیناسیون به عنوان عامل بازدارنده بیماری و یکی از راه‌های مهم در پیشگیری و گسترش بیماری کرونا یاد شده است و خوشبختانه توانسته‌ایم تا امروز ۴۰ هزار و ۸۲۴ دوز واکسن را به متقاضیان تلقیح کنیم.
وی ادامه داد: از مجموع واکسن‌های تلقیح شده ۲۳ هزار و ۷۴۹ دوز واکسن نوبت اول و ۱۷ هزار و ۱۰۷ دوز واکسن نوبت دوم بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: خطر ابتلا به بیماری برای افرادی که حتی هر دو دوز واکسن کرونا را نیز دریافت کرده‌اند با درصدی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد وجود دارد، لذا مردم نباید پس از دریافت واکسن برای خود مصونیت قائل شوند و به همین دلیل باید همچنان پروتکل‌های بهداشتی را تا ریشه‌کنی کامل بیماری رعایت نمایند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: متأسفانه جهش و شدت بیماری در هر مرحله از پیک کرونا در کشور، موجب از دست رفتن تعداد زیادی از هم‌وطنانمان می‌شود لذا از مردم خواهشمندیم تا در کمترین زمان ممکن به مراکز واکسیناسیون جهت دریافت واکسن خود مراجعه کنند.
مهندس زنده بودی اظهار داشت: در حال حاضر ۷ مرکز واکسیناسیون در شهرستان تنگستان فعال هستند و در تمامی روزها، حتی روزهای تعطیل آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >