با پیگیری نماینده دشتستان؛
وزارت نفت ۳۰ میلیارد ریال برای تجهیز مراکز درمانی دشتستان تخصیص داد

24 شهريور 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با پیگیری‌های نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت ۳۰ میلیارد ریال برای کمک به تجهیز مراکز درمانی شهرستان دشتستان کمک کرد.

ماریا خویش‌دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار داشت: نماینده مردم شهرستان دشتستان تلاش ویژه‌ای را به منظور بهبود وضعیت زیرساخت و امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی در شهرستان داشته است و نتیجه این پیگیری‌ها نیز تخصیص تجهیزات، امکانات، توسعه زیرساخت‌ها و دریافت کمک‌هایی از نهادهای مختلف است.
خویش دوست بیان کرد: در همین راستا و با پیگیری نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت ۳۰ میلیارد ریال برای کمک به تجهیز مراکز درمانی شهرستان دشتستان کمک کرد.
خویش‌دوست تصریح کرد: این ۳۰ میلیارد ریال برای کمک به اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان، مراکز جامع خدمات سلامت در کلمه، تنگ‌ارم، بوشکان، وحدتیه، شبانکاره، آب‌پخش، سعدآباد، دالکی، دهداران، نظرآقا، خوش‌مکان و زیارت هزینه می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: تخصیص این اعتبارات از سوی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ ۱۵ شهریورماه ابلاغ شده است.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نماینده.دشتستان     مجلس.شورای.اسلامی     رضایی     رییس.شبکه.دشتستان     ماریا.خویشدوست     تجهیز    

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >