سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خبر داد:
پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه گاز کشی بیمارستان کنگان

3 مهر 1400
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه گاز کشی این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر صادق مختار پور اظهار داشت: یکی از مصوبات در جلسه جمع‌بندی نواقص و مشکلات بیمارستان امام خمینی که به ریاست فرماندار شهرستان کنگان و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، نماینده مردم جنوب استان، سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره)، امام جمعه شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر کنگان و رییس شبکه بهداشت شهرستان (در تاریخ ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۹) برگزار شد، « احداث شبکه گازرسانی در بیمارستان ۱۹۲ تخت خوابی امام خمینی کنگان» بود.
وی با بیان اینکه پیگیری این مصوبه با فرماندار شهرستان کنگان بوده است گفت: فرماندار شهرستان کنگان با رایزنی مستقیم با مدیران شرکت پتروپالایش کنگان و قانع کردن مدیران شرکت نامبرده، این امتیاز ارزشمند را برای شهرستان و بیمارستان به دست آورد، البته باید تمایل و رغبت مسئولین شرکت پتروپالایش کنگان برای این تعامل و همکاری را نیز تحسین و تمجید کرد.
دکتر مختار پور اضفه کرد: در این خصوص نباید از پیگیری‌های مجدانه مدیران بیمارستان امام خمینی در یک سال اخیر برای احداث این زیرساخت ارزشمند نیز غافل شد.
 سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در ابتدا جا دارد از پیگیری‌های ارزشمند فرماندار شهرستان کنگان در خصوص مصوبه پروژه گاز کشی بیمارستان امام خمینی تشکر کنم.
وی افزود: تعهدات شرکت پتروپالایش کنگان جهت احداث شبکه گازرسانی به بیمارستان ۱۹۲ تخت خوابی امام خمینی (ره) کنگان تأمین تمام هزینه‌های طراحی و اجرا است که به حمدالله از طرف مهندس قادری، مدیرعامل شرکت پتروپالایش کنگان در حال انجام است.
سرپرست بیمارستان کنگان عنوان کرد: این پروژه در حال حاضر حدود ۹۰ درصد پیشرفت داشته است که با نصب ایستگاه اندازه‌گیری گاز طبیعی در بیمارستان کنگان، تقریباً این پروژه به ۹۰ درصد پیشرفت رسیده است.
وی گفت: از همین طریق جا دارد از مهندس قادری مدیرعامل شرکت پتروپالایش و همچنین مهندس شهنی میدانی مدیر مجتمع پتروپالایش کنگان صمیمانه به جهت همکاری ۱۰۰ درصد برای احداث پروژه گازرسانی به بیمارستان کنگان قدردانی کنم.
با اجرای شبکه گازرسانی در بیمارستان کنگان، مشکل پانسیون‌ها، آشپزخانه، دستگاه امحاء زباله و دیزل ژنراتور نیز در زمینه تأمین گاز رفع خواهد شد.
شرکت ساباط گستران کنگان به مدیریت مهندس منصوری پیمانکار پروژه گاز کشی به بیمارستان کنگان است.
انتهای پیام/ م.ص- 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
گازکشی     دکتر.صادق.مختارپور     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >