نماینده دشتستان در دیدار با رئیس‌کل نظام پرستاری کشور؛
قول می‌دهم صدای پرستاران کل کشور در مجلس شورای اسلامی باشم

22 آبان 1400
نماینده دشتستان در دیدار با رئیس‌کل نظام پرستاری کشور گفت: قول می‌دهم صدای پرستاران کل کشور در مجلس شورای اسلامی باشم.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، دکتر ابراهیم رضایی در نشستی با همراهی رئیس نظام پرستاری شهرستان‌های دشتستان و گناوه به‌منظور بیان مسائل و مشکلات نظام پرستاری استان بوشهر با رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری کشور اظهار داشت: حمایت همه‌جانبه از پرستاران برای رسیدن به حقوق حقه آنان کوچک‌ترین اقدامی است که ما نمایندگان می‌توانیم در راه جبران ایثارگری‌های آنان برداریم.
نماینده مردم شریف شهرستان دشتستان بیان داشت: با اشراف کامل به خدمات و زحمات پرستاران ارجمند خصوصاً در زمان همه‌گیری بیماری کرونا که با مایه گذاشتن از جان شیرین خود و به خطر انداختن سلامتی خود و خانواده همواره تا پای جان از سلامت مردم عزیز ایران اسلامی محافظت نمودند؛ این کار را انجام خواهم داد.
وی گفت: من به‌تمامی پرستاران قول می‌دهم که صدای رسای پرستاران زحمتکش و پرتلاش در مجلس شورای اسلامی باشم.
نماینده مردم شریف شهرستان دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی وجود یک نماینده قانونی پارلمانی برای مطرح کردن مسائل و مشکلات پرستاران در سطح مجلس را الزامی خواند و افزود: قشر پرستاری صنفی هستند که تمامی نمایندگان مجلس خواستار رفع مشکلات و پرداخت مطالبات به حق آنان هستند.
رئیس نظام پرستاری شهرستان دشتستان نیز در این نشست با اشاره به مشکلات نظام پرستاری بیان کرد: اجرای برنامه تعرفه گذاری خدمات پرستاری که سال‌هاست مطرح‌شده ولی متأسفانه تاکنون به دلایل نامشخصی اجرایی نشده است.
نصرالله محمدی سربست گفت: افزایش سهمیه استخدامی پرستاران در استان بوشهر، تبدیل وضعیت نیروهای طرحی، شرکتی و قراردادهای ۸۹ روزه به رسمی از دیگر مشکلات پرستاران است.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت معیشتی ضعیف قشر زحمتکش پرستاری در سطح جامعه عنوان داشت: از دیگر درخواست‌های مربوط به کادر درمان و بخصوص نیروهای پرستاری برقراری فوق‌العاده خاص کرونا است که مسکوت مانده و اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری نیز ضمن قدردانی از توجه نماینده دشتستان و همکارانشان در مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات نظام پرستاری عنوان کرد: اقدامات خوبی در زمینه رفع مشکلات پرستاران در سطح کشور انجام‌شده ولی حل پاره‌ای از مشکلات و مسائل نیاز به ملازمت و همراهی هر چه بیشتر مجلس محترم است.
دکتر غضنفر میرزا بیگی با اشاره تفصیلی به مسائل و درخواست‌های پرستاران افزود: امید می‌رود با اهتمام و عزم جناب دکتر ابراهیم رضایی و همراه نمودن سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات را حل‌وفصل نموده تا پرستاران عزیز با کمترین دغدغه‌های فکری به کار درمان و پرستاری از بیماران بپردازند.
در این نشست دو تن از معاونین آموزشی و فرهنگی سازمان نظام پرستاری کشور و رئیس نظام پرستاری شهرستان گناوه نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰


کلمات کلیدی:
نشست     نماینده.مجلس     دکتر.ابراهیم.رضایی     دکتر.غضنفر.میرزابیگی    

تاریخ بروز رسانی:   22 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >