مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی جم خبر داد؛
اردوی یک روزه جهادی پزشکی در بخش ریز برگزار شد/گزارش تصویری

3 آذر 1400
مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم گفت: اردوی جهادی پزشکی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج و به مدت یک روز و با حضور متخصصین و پزشکان حوزه سلامت در بخش ریز شهرستان جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد ستوده با اشاره به برگزاری اردوی یک روزه جهادی پزشکی در بخش ریز شهرستان اظهار داشت: این اردوی جهادی به مناسبت هفته بسیج و به‌منظور ارائه خدمات تخصصی به مردم بخش ریز در مرکز خدمات جامع سلامت امام سجاد (ع) شهر ریز برگزار شد.
ستوده ادامه داد: در این اردوی یک روزه، گروهی از متخصصین، پزشکان و پرستاران حوزه سلامت با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، خدمات لازم را به مراجعین ارائه دادند.
وی با برشمردن خدمات ارائه‌شده در این منطقه، بیان کرد: در این اردوی جهادی خدمات تخصصی اطفال، زنان، داخلی و پزشک عمومی و بینایی‌سنجی به‌صورت کاملاً رایگان انجام گرفت.
وی از ارائه 212 خدمت رایگان توسط متخصصین و پزشکان جهادگر در این اردوی جهادی خبر داد و افزود: در این اردوی یک روزه تعداد 40 ویزیت متخصص اطفال، 34 ویزیت متخصص داخلی، 36 ویزیت متخصص زنان و 44 پزشک عمومی و 58 نیز بینایی‌سنجی انجام گرفت و اقلام دارویی نیز به‌صورت رایگان به مراجعین داده شد.
ستوده خاطرنشان کرد: این اردوی جهادی توسط پایگاه بسیج ابوذر غفاری جم و با همکاری بیمارستان توحید، ستاد نماز جمعه، شبکه بهداشت و درمان و کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم برگزار شد.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اردوهای جهادی پزشکی در قالب برنامه‌های یک روزه در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار شهرستان، به‌صورت مدون و مستمر اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/ م.م 3020


کلمات کلیدی:
    هفته.بسیج     بسیج.جامعه.پزشکی     احمد.ستوده     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >