دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 55 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان

4 بهمن 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه 4 بهمن ماه، 55 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که 5 مورد از این تعداد به کرونا مثبت، قطعی بوده اند.

افزایش موارد بستری در بخش های مراقبت ویژه
وی با اشاره به اینکه اکنون 8 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 5 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 8 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 1 نفر از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی بوده اند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
وی افزود: تا کنون 2035  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 90163  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر کشمیری اظهار کرد: طبق آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی کشور متاسفانه امروز دو شهرستان بوشهر و دشتستان از رنگ آبی و کم خطر به وضعیت زرد و خطرناک تبدیل شده که این نشان می دهد موارد بستری در استان افزایش یافته است.
دبیرستاد مقابله با کرونا در استان گفت: از هم استانی های عزیز خواهشمندم استفاده از ماسک را فراموش نکنند و در اجتماعات حضور نداشته باشند تا شاهد موج ششم در استان مان نباشیم.


انتهای پیام/ ز.ح.1027


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     موارد.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >