از ابتدای سال جاری تاکنون؛
خیرین سلامت بیش از 880 میلیون تومان به بیمارستان قلب بوشهر کمک کرده‌اند

17 بهمن 1400
رئیس بیمارستان قلب بوشهر گفت: خیرین حوزه سلامت در 9 ماهه سال جاری بیش از 880 میلیون تومان به بیمارستان تخصصی قلب بوشهر کمک کرده‌اند.

دکتر اصغر بحرانی با ابراز قدردانی از حضور ارزشمند خیرین در حوزه سلامت اظهار داشت: همت والای خیرین سلامت موجب شد تا گام‌های مهمی در راستای بهسازی و نوسازی تجهیزات درمانی بیمارستان قلب بوشهر برداشته شود.
وی افزود: خرید و نصب 3 دستگاه دی.سی.شوک با ارزش 650 میلیون تومان یکی از خدمات مهم و ارزشمندی بود که در زمینه ارتقا تجهیزات درمانی بیمارستان قلب توسط خیرین تأمین اعتبار و خریداری شد.
رئیس بیمارستان قلب بوشهر ادامه داد: خرید و نصب 6 تشک مواج با مبلغی بالغ بر 143 میلیون تومان نیز یکی دیگر از اقدامات مهم خیرین سلامت برای این مرکز آموزشی درمانی بود.
دکتر بحرانی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، خیرین سلامت با خرید 5 دستگاه ساکشن جراحی باارزشی بالغ بر 91 میلیون تومان بخشی از نیازهای زیرساختی اتاق عمل بیمارستان قلب را نیز برطرف ساختند.
وی با قدردانی از حضور و همراهی خیرین در حوزه سلامت به‌ویژه بیمارستان قلب بوشهر گفت: این تلاش‌های ارزشمند موجب افزایش کیفیت خدمات و در نتیجه افزایش رضایت مراجعین شده است.
رئیس بیمارستان قلب بوشهر افزود: تلاش ما بر این است که به‌وسیله نوسازی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، کیفیت خدمات درمانی خود را افزایش داده و نیز با افزایش فضای فیزیکی محیطی مطلوب و در شأن بیماران و همکاران زحمت‌کش خود فراهم آوریم.
دکتر بحرانی با استقبال از حضور فعال خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای پایان دادن به سفرهای درمانی تخصصی قلب، نیازمند یاری همه مسئولان و به‌ویژه خیرین هستیم و در این راه از حضور این عزیزان برای توسعه بیمارستان قلب استقبال می‌کنیم.


انتهای پیام/ م.م 4090
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     رئیس     دکتر.اصغر.بحرانی     بیمارستان.قلب        

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >