سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان خبر داد؛
خانه بهداشت گورک خورشیدی تنگستان افتتاح شد

20 بهمن 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: خانه بهداشت گورک خورشیدی تنگستان با تجهیز 3 میلیارد و پانصد میلیون ریال تجهیز و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی گفت: همواره خانه‌های بهداشت به‌عنوان اولین محل مراجعه مردم برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی موردتوجه بوده، لذا برحسب جمعیت و نیاز مناطق مختلف خانه‌های بهداشت احداث و تجهیز شده‌اند که خانه بهداشت گورک خورشیدی نیز بر این مبنا شروع به کارکرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به‌ضرورت شروع به کارخانه بهداشت گورک خورشیدی با همکاری و مساعدت دهیاری و شورای اسلامی گورک خورشیدی مکانی به‌صورت استیجاری و موقت در اختیار خانه بهداشت قرار گرفت که این خانه بهداشت با مبلغ 3 میلیارد و پانصد میلیون ریال تجهیز شد.
مهندس زنده بودی اظهار داشت: خیرین سلامت همواره به‌عنوان بازوهایی توانمند در کنار بهداشت و درمان حضورداشته‌اند و این بار نیز با همکاری خانواده محترم و خیر غاربی از ساکنین روستای گورک خورشیدی زمینی برای احداث خانه بهداشت تخصیص یافت که هزینه‌های احداث این واحد بهداشتی را نیز خود خیر برعهده‌گرفته است.
فرماندار تنگستان نیز گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی به نیازهای مردم پله به پله رسیدگی می‌شود و یکی از نیازهای به‌حق مردم رسیدگی به مسئله سلامت است که در این دو سالی که بیماری کرونا دنیا را فراگرفت مدافعان سلامت باروحیه جهادی، مردم‌داری خود را نشان دادند و در این راه شهیدان زیادی را تقدیم مردم و انقلاب کردند.
احمد لطفی بیان داشت: بسیار خرسند هستیم که حرکت دیگری در این منطقه برای مردم در حال انجام است و اهمیت خانه‌های بهداشت از این لحاظ است که هم یک مرکز آموزشی محسوب می‌شود و هم به‌عنوان یک مرکز درمانی خدمات شایانی را به مردم ارائه می‌کند

انتهای پیام/ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاحیه     خانه.بهداشت     گورک.خورشیدی     فرماندار.تنگستان     احمد.لطفی     سرپرست    
مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   20 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >