ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات نتیجه اجرای اصولی برنامه پزشک خانواده است

28 اسفند 1400
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برنامه پزشک خانواده با داشتن مسیر درست و برنامه اصولی، عدالت در دسترسی خدمات نظام سلامت را ایجاد کرده است.

دکتر قاسم برجوئی‌فرد در نشست تخصصی بررسی عملکرد برنامه پزشک خانواده در استان بوشهر گفت: با اجرای این برنامه و ایجاد عدالت در دسترسی خدمات، سطح رضایتمندی مردم افزایش‌یافته و اعتماد آنان به حوزه سلامت نیز بیشتر شده است.
دکتر برجوئی‌فرد با تأکید بر اهمیت اجرای برنامه‌های تخصصی و کارشناسی شده در نظام سلامت افزود: نتیجه اجرای هدفمند برنامه‌ها و افزایش رضایتمندی مردم، ارتقا شاخص‌های حوزه سلامت در استان بوشهر بوده است.
وی با نام بردن از برنامه پزشک خانواده به‌عنوان مترقی‌ترین برنامه‌های حوزه سلامت در کشور تصریح کرد: سازمان جهانی بهداشت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در کشور را مورد تحسین قرار داد.
دکتر برجوئی‌فرد ادامه داد: حفظ و ارتقاء اجرای برنامه‌های پزشک خانواده در استان بوشهر نیازمند برنامه‌ریزی مدون و تعامل ویژه بیمه سلامت با حوزه سلامت است.
وی افزود: اصلاح ساختار صندوق‌های بیمه و شیوه تعامل با خدمات سطح یک ارائه خدمات نظام سلامت، یکی از ارکان اساسی ارتقاء برنامه پزشک خانواده است.
دکتر برجوئی‌فرد تصریح کرد: نوآوری در قراردادها با سازمان‌های بیمه‌گر و نحوه تخصیص منابع مالی زمینه‌ساز افزایش موفقیت‌های برنامه پزشک خانواده شده و از هدر رفت منابع جلوگیری می‌کند.
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: پیگیر حل اصولی مشکلات همکاران پرتلاش خود و جلب رضایت حداکثری مردم خونگرم استان هستیم و تلاش خود را به کار می‌بریم در حد توان و بدون لطمه به نحوه ارائه خدمت برنامه‌های پزشک خانواده باهمت همکاران خود به شکل مطلوب اجرایی نماییم.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    نشست     پزشک.خانواده     سرپرست     معاونت.بهداشتی     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >