طرح حامیم در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود

23 امرداد 1401
جلسه هماهنگی طرح حامیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و دبیر طرح حا میم دانشگاه های استان گفت: دوره توانمندسازی حامیم ویژه دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در محورهای اصلی کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی، کتاب هم‌رزمان حسین علیه السلام و کتاب خط امام همزمان با سایر استان ها برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجلیل حسینی در نشست با سرپرست دانشگاه با اشاره به امتیازات این طرح برای شرکت کنندگان تصریح کرد: اعمال ۲ واحد درسی معارف و سفر زیارتی  به مشهد مقدس از امتیازات پیش بینی شده برای این طرح است.
وی با بیان اینکه در این دوره آموزش‌های جنبی به صورت نشست‌های مهارتی ارائه می شود، تشریح کرد: در دوره های آموزشی این طرح مهارت‌ ارتباط مؤثر، تکنیکهای گفت‌وگو و اقناع، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، مدیریت زمان، تفکر نقادانه و سیستمی و نشست های معرفتی نظیر بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی، جریان‌شناسی دانشگاه امروز و سایر مباحث ارایه  می‌شود.
دبیر طرح حا میم دانشگاه های استان اضافه کرد: مطابق برنامه ریزی‌های کشوری انجام شده، رویدادهای ایده‌پردازی، تورهای علمی،کرسی‌آزاداندیشی، اکران فیلم و مستند، گفت‌وگو با مسئولین استانی، نشست با نخبگان علمی و دانشگاهی و برنامه‌های ورزشی و تفریحی نیز بخشی از برنامه‌های این دوره است.
حجت‌الاسلام حسینی افزود: این طرح برای ۲۵۰ نفر از فعالین دانشجویی استان و در اردویی مجزا ویژه دانشجویان خواهر و برادر برگزار می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: تاثیرگذاری طرح حامیم جهت ایجاد فضای فعال و پرشور فرهنگی و انقلابی در دانشگاه ضروری است.
دکتر حسن ملکی‌زاده اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای هرچه بهتر برگزار شدن این طرح همکاری می‌کند.


انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
طرح.حامیم     دانشگاه.علوم.پزشکی     استان.بوشهر     دانشجویان.علوم.پزشکی     سید.عبدالجلیل.حسینی     معاون.نهاد.رهبری    
دکتر.حسن.ملکی‌زاده     سرپرست.دانشگاه    

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >