در جریان سفر به مناطق محروم استان بوشهر:
معاون وزیر بهداشت از بیمارستان گناوه بازدید کرد

26 امرداد 1401
در جریان سفر به مناطق محروم استان بوشهر، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از این مرکز گفت: بیمارستان گناوه یکی از بیمارستان‌های قدیمی وزارت بهداشت بوده که برخی بخش‌های آن نیاز به بازسازی دارد.
وی اظهار داشت: بخش‌های اتاق عمل و اطفال که مورد بازدید قرار گرفت، در آینده از منابع وزارت بهداشت تأمین اعتبار شده و بهسازی خواهند شد، بخش رادیولوژی این مرکز نیاز به تجهیزاتی مثل سونوگرافی و رادیولوژی پرتابل دارد که حتماً تأمین خواهد شد.
دکتر رحیمی ادامه داد: مهم‌ترین دغدغه در وزارت بهداشت، اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کل کشور است، بیش از پنج هزار و 250پروژه با 12میلیون مترمربع در دست‌ساخت وجود دارد که در آغاز به کار دولت و قریب به یک سالی که دولت فعالیت خود را شروع کرده است حدود هزار و 100پروژه تحویل داده شده و 400 پروژه نیز در هفته دولت به‌طور هم‌زمان به بهره‌برداری خواهد رسید و تا پایان سال نیز طبق برنامه‌ریزی حداقل دو هزار پروژه دیگر به اتمام خواهد رسید تا مسیر بهداشت و پیشگیری را تقویت کرده و بار بیماری از دوش بیمارستان‌ها کم شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تصریح کرد: به‌طورکلی در وزارت بهداشت نگاه به مناطق محروم، مناطق مرزی و ارجحیت مناطق کم برخوردار است به این دلیل در این بازدیدها تأکید بر مناطق کم برخوردار و محروم است که ان‌شاءالله با انجام این اقدامات شرمنده مردم عزیز ایران نباشیم.
وی با بیان اینکه مردم شهرستان گناوه و دیلم درخواست استقرار ام آر آی در این شهرستان دارند گفت: در خصوص وضعیت ام آر آی و دستگاه‌های رادیولوژی با تکنولوژی بالا مثل ام آر آی و سی‌تی‌اسکن سیاست وزارت بهداشت تأمین و تجهیز این دستگاه در کل کشور و پوشش کامل آن است، در خصوص گناوه و شرایط شمال استان بوشهر در جلسه امشب با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی موضوع را موردبررسی قرار داده و در صورت نیاز حتماً تأمین اعتبار خواهد شد.
دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه مسئولین استانی و شهرستانی از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بازدید کرد.

انتهای پیام/ م.ک 4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.توسعه.وزارت     دکتر.بهروز.رحیمی     بیمارستان.امیرالمومنین     بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   26 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >