رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور؛
کار جهادی، الگوی بسیج جامعه پزشکی است

21 آبان 1401
رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: الگوی بسیج جامعه پزشکی کار با مدیریت جهادی است و هر جا که مردم دچار مشکلات می‌شوند، بسیج به‌صورت جهادی حضور پیدا می‌کند.

دکتر مسلم چشمی در نشست هم‌اندیشی با مسئولین شهرستان دشتستان گفت: برای هر سازمانی تشکیلاتی وجود دارد و بنا به فرموده مقام معظم رهبری، تشکیلات انقلاب اسلامی نیز بسیج است.
دکتر چشمی با اشاره به همکاری‌های گسترده بسیج و وزارت بهداشت افزود: تجربه‌های موفق همکاری بسیج و وزارت بهداشت و درمان چراغ راهی برای ادامه مسیر پیش رو است.
وی ادامه داد: یکی از مواردی که همواره در طرح‌های بسیج جامعه پزشکی موردبررسی قرار می‌گیرد، درس گرفتن از نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف گذشته است.
رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور اظهار کرد: ما در حوزه سلامت دچار چالش‌هایی هستیم و تنها با همدلی و همکاری بین بسیج و بهداشت و درمان می‌توانیم بر این مشکلات فائق آییم.
وی تصریح کرد: امروزه از بیماری‌های نوپدید، آسیب‌های اجتماعی و مسائل فرهنگی به‌عنوان چالش‌های پیش روی نظام سلامت نام برد می‌شود که می‌توان با مدیریت جهادی و برنامه‌ریزی دقیق ضمن پیشگیری، این چالش‌ها را برطرف نمود.
دکتر چشمی ادامه داد: تلاش‌های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان شایسته تقدیر است.
رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در مناطق کم برخوردار در قالب طرح‌های جهادی باید استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/ 3030: (س.غ)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.مسلم.چشمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >