با حضور مسئولین؛
آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید/گزارش تصویری

4 بهمن 1401
آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شورای شهر بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر با زیربنای ۶۵۰ مترمربع در دوطبقه طراحی، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
دکتر حسن ملکی زاده گفت: در این مرکز حدود ۶۵ قلم آزمایش در سطح‌های مختلف تخصصی با تعرفه دولتی به مردم شریف ارائه می‌شود که مردم با هر نوع پوشش بیمه‌ای می‌توانند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی به این مرکز مراجعه کنند و خدمات با کیفیت را دریافت کنند.
وی بابیان اینکه با بهره‌برداری از این مرکز، مردم مناطق جنوبی شهر بوشهر هزینه‌های بسیار کمتر را در خصوص خدمات آزمایشگاهی متحمل می‌شوند تصریح کرد: با چشم‌اندازی که همکاران ما در حوزه بهداشت دارند قرار است سطح و تعداد آزمایش‌ها را در این مرکز به حدود ۱۰۰ قلم ارتقا بدهند.
دکتر ملکی زاده بابیان اینکه خدمات آزمایشگاهی هزینه‌های سلامت مردم را بالا می‌برد اضافه کرد: منطقه جنوب شهر بوشهر سال‌ها بود که در بحث خدمات آزمایشگاهی فقط متکی به بیمارستان سلمان فارسی تأمین اجتماعی بود که طبیعتاً به دلیل سطح دسترسی و جمعیت بالا دچار مشکلاتی نیز می‌شدند.
وی تصریح کرد: در حوزه سلامت با توجه به افزایش چشمگیر جمعیت که در منطقه جنوب شهر بوشهر شاهد آن بودیم می‌بایست خدماتی بهتر از گذشته را برای افزایش سطح کیفیت خدمات و سطح دسترسی مردم در حوزه آزمایشگاهی می‌دادیم که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امروز شاهد به بهره‌برداری رسیدن آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همدلی و همراهی که مدیران مختلف در سطح استان و کشور دارند از برکات دولت سیزدهم است که در این دولت نسبت به دولت‌های ادوار گذشته بیشتر نمود پیدا کرده است که موجب ارائه خدمات بهتر به مردم خواهد شد.
دکتر ملکی زاده خاطرنشان کرد: از استاندار و فرماندار بوشهر، شورا و شهرداری بوشهر، سازمان آتش‌نشانی و تمامی مسئولینی که در راه‌اندازی این مرکز برای ارائه خدمات بهتر به مردم با همدلی و همکاری کنار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده‌اند به‌ویژه همکاران پرتلاشم در حوزه معاونت بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تشکر و قدردانی می‌کنم.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     بهره‌برداری     آزمایشگاه     دهه.فجر     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >