رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد؛
افتتاح و راه‌اندازی ۸ پروژه بهداشتی و درمانی هم‌زمان با دهه فجر

16 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از افتتاح و راه‌اندازی ۸ پروژه بهداشتی و درمانی هم‌زمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در شهرستان دشتستان ۲۲ پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان در حال احداث است که از این ۲۲ پروژه، ۸ پروژه آن در طی دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.
خویشدوست افزود: خانه بهداشت محمد جمالی، عطیبه، قراولخانه و آزمایشگاه شیمی آب پروژه‌های بخش بهداشت می‌باشند که با اعتباری معادل ۴۶ میلیارد ریال از محل طرح محرومیت‌زدایی استانداری و شبکه بهداشت و درمان تأمین اعتبار شده‌اند.
وی همچنین تصریح کرد: همراه سرای خیر ساز، بخش اعصاب و روان زنان، بخش ناباروری زنان سطح ۲ و درمانگاه عمومی اسکرین بیمارستان شهید گنجی برازجان از پروژه‌های بخش درمان هستند که با اعتباری معادل ۱۰۳ میلیارد ریال، توسط خیرین سلامت دشتستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بهره‌برداری می‌رسند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: با افتتاح و راه‌اندازی این ۸ پروژه در ایام مبارک دهه فجر، علاوه بر نوسازی و تجهیز زیرساخت‌های بهداشت و درمان، سطح ارائه خدمات نیز ارتقا ء می‌یابد و مردم شهرستان می‌توانند خدمات خود را با تعرفه دولتی و با کمترین هزینه و اتلاف وقت دریافت نمایند.


انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
افتتاح     راه‌اندازی     دهه.فجر1401     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >